،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
  ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد -اِثَّلاثا ١٤ ذو الحجه ١٤٤١ - Tuesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
   
 
اعلام وضعیت
تکمیل اطلاعات فردی :
   
    * نام شما :
 
    * نام خانوادگی شما :
   
    * شماره شناسنامه :
     
    * نام پدر :
   
        * آدرس ایمیل :
   
    * تکرار آدرس ایمیل :
   
         * جنسیت :
   
    *  استان محل اقامت :
     
لطفا از نوشتن نام توابع، روستا، شهرک و... در این محل خودداری نمایید.   *  شهرستان محل اقامت :
   
    * میزا ن تحصیلات :
     
    * شغل :
   
   /   /
  * سال تولد :
  * آدرس
 
* شماره تلفن :
 
تکمیل اطلاعات کاربری :
 حداقل  5  حرف و بصورت انگلیسی     * نام کاربری :
   
 حداقل  6  حرف و بصورت انگلیسی     * کلمه عبور :
   
     * تکرار کلمه عبور :
   
تایید ثبت نام :
  کلمه امنیتی :
   
  * تایید کلمه امنیتی :
   
 
 
  
کاربر گرامی، با درود از تصمیمی که برای فعالیت در وب سایت تبیان اردبیل گرفتید سپاسگزاریم. به منظور پایه گذاری و حفظ جو منظم ناگزیر به نگارش قوانین داخلی در این زمینه هستیم که در ادامه ذکر خواهد شد
کاربران نباید در زمان ثبت نام، در انتخاب نام خود در فرم های ثبت نام از کلمات ناشایست، کلماتی که دارای بار حقوقی بوده و یا همچنین از اسامی شخصیت های مشهور، سیاستمداران، پیشوایان مذهبی و شخصیت های معتبر دیگر استفاده کنند.
هیچ یک از کاربران مجاز به ثبت نام بیشتر از یکبار نمیباشند در صورت مشاهده اکانتی که با این شرایط کلیه اکانت های مشابه آن     بلاک میشود
دقت داشته باشید شناسه ای که انتخاب می کنید باید بین 6 تا 10 کاراکتر انتخاب شود و فقط از حروف ، اعداد لاتین و _ استفاده شود.(از علائمی مانند @، . ، - و ... استفاده نکنید .)
با استفاده از رمز عبور و شناسه کاربری می توانید در سایت شناسایی نمایید . به شما توصیه می کنیم که در حفظ رمز عبور خود دقت داشته باشید. رمز عبوری که انتخاب می کنید را بین 6 تا 12 کاراکتر وارد نمایید .
در صورتيکه از سيستم مشترک استفاده مي کنيد توصيه مي شود پس از اتمام کار قطع شناسائي عضويت را انجام دهيد ، براي اين کار لينک خروج را کليک کنيد.
در صورتيکه رمز خود را فراموش کرده ايد روی  " کلمه خود را فراموش نموده اید ؟ " کلیک نمایید و با وارد کردن نام کاربري و آدرس ایمیل ثبت نامی خود مجدداً رمز عبور عضويت به ايميل ثبت نامی ارسال خواهد شد .
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse