ماه مبارك رمضان به جهت نزول قرآن كريم در آن و ويژگى هاى منحصرى كه دارد در ميان ماه هاى سال قمرى برترين است; قرآن كريم مى فرمايد: «ماه رمضان ماهى است كه قرآن براى هدايت انسان ها در آن نازل شده است.»      تمام كتب بزرگ آسمانى مانند: قرآن كريم، تورات، انجيل، زبور، صحف در اين ماه نازل شده است. حضرت امام صادق(عليه السلام) مى فرمايد: «كل قرآن كريم در ماه رمضان به بيت المعمور نازل شد، سپس در مدت بيست سال بر پيامبر اكرم(صلى الله عليه وآله) و صحف ابراهيم در شب اول ماه رمضان و تورات در روز ششم ماه رمضان، انجيل در روز سيزدهم ماه رمضان و زبور در روز هيجدهم ماه رمضان نازل شد      در ماه رمضان خداوند متعال توفيق روزه دارى را به بندگانش داده است; «پس هر كه ماه [رمضان] را درك كرد، بايد روزه بگيرد                  
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير -اِلأَحَّد ٣٠ رمضان ١٤٣٨ - Sunday June 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   دار القرآن دوره های آموزشی
 
 
دوره آموزش قرائت قرآن سطح يك و دو در اردبيل در حال برگزاري است.
 
مسئول دارالقرآن الکريم اداره كل تبليغات اسلامي استان از برگزاري آزمون دوره‌هاي تربيت داور عمومي قرآن کريم در اردبيل خبر داد.
 
به گزارش مسئول دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در سال 88 کلاسها و طرحهای ذیل در سطح استان اردبیل با همکاری اتحادیه قرآنی و موسسات، مراکز و خانه های قرآن برگزار می شود:
 
روز دوشنبه مورخه 25388 جلسه توجیهی در خصوص برگزاری طرح 1443 با حضور مدیران موسسات، مراکز و خانه های قرآن و کاردان امور قرآن در واحد خواهران و اعضای اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی مردمی استان اردبیل در دفتر اتحادیه رأس ساعت 10 صبح برگزار شد.
 
به گزارش مسئول دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، از مراکز قرآنی مردمی که در یکی از مناطق محروم استان واقع شده، می توان به مرکز قرآنی مردمی فرقان عباسیه اشاره نمود . که علاوه بر محرومیت منطقه مورد نظر با استقبال پرشور مردم از کلاسها و فعالیتهای قرآنی روبرو گشته است.
 
با هدف شناسايي نيروهاي مستعد و تربيت آنان جهت تدريس در كلاسهاي آموزش مفاهيم قرآن «سطح‌1 تا 3» و دوره‌هاي آموزشي كوتاه‌مدت ترجمه و تفسير و خودكفايي آموزشي در راستاي تحقق و اجراي بخش آموزش مفاهيم نهضت قرآن‌آموزي برگزار گرديد.
 
پس از اتمام کلاسها، آزمون پایانی برگزار می شود و به قبولین در آزمون پایانی گواهینامه مربیگری از طرف سازمان دارالقرآن الکریم اعطا می شود
 
                 
   
خبر های قرآنی
مقالات قرآنی
دوره های آموزشی
عملکرد های سالانه دارالقرآن
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse