برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٦ شعبان ١٤٣٩ - Sunday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   دار القرآن
 
 
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی سرعین از اعزام تعداد 5 نفر از مربیان به دوره ارتقاء مربیان روخوانی و روان خوانی قرآن خبر داد
 
به نام خداوند بخشنده بخشايشگر
 
سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز با حضور 495 دانش‌آموز دختر از سراسر کشور در اردبیل آغاز به کار کرد.
 
مدیرکل ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش کشور گفت: در قالب طرح مبین ۸ هزار مدیر در مدارس استعدادهای درخشان، نمونه‌های دولتی و مدارس ۲۵۰ نفری در کنار فراگیری درحوزه قرآن و عترت و طرح امام شناسی فعالیت می‌کنند.
 
معاون فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل از موفقیت 5 نفر از دانش‌آموزان پسر استان اردبیل در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور خبر داد.
 
مراسم اختتامیه سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری پژوهش قرآن کریم با شرکت ۴۹۰ نفر از دانش‌آموزان از ۳۱ استان کشور با حضور مسؤولان کشوری و استانی پیش از ظهر امروز در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.
 
مسؤول برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن،‌ عترت و نماز دانش‌آموزان کشور با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در این رقابت‌ها، افزود: متفاوت‌ترین دوره مسابقات کشوری قرآن در اردبیل برگزار می‌شود.
 
در دومین روز از سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش پژوهش ۴۸۰ دانش‌آموز از ۳۱ استان کشور صبح و عصر امروز در دانشگاه محقق اردبیلی باهم به رقابت پرداختند.
 
مديركل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از شركت 2 هزار و 500 دانش آموز در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز به میزبانی استان‌های مشهد و اردبیل خبر داد.
 
مدیرعامل اتحادیه مردمی خانه قرآنی استان اردبیل گفت: مربیان و فعالان عرصه‌های قرآنی استان اردبیل مظلوم‌ترین اقشار جامعه در امر حمایت‌های صندوق بیمه هستند.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
خبر های قرآنی
مقالات قرآنی
دوره های آموزشی
عملکرد های سالانه دارالقرآن
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse