برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۶ مرداد -اِجُّمعَة ٤ ذو القعده ١٤٣٨ - Friday july 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مدیر کل
 
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: یادنامه مداح و پیرغلام حسینی محمد باقر تمدن اردبیلی در قالب کتاب چاپ و منتشر می‌شود.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تاکید بر شناسایی مکان‌های ترویج بد حجابی در جامعه گفت:آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی آثار بدحجابی نقش موثری در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه ایفا می‌کند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت‌: عید فطر عید رهایی از هرگونه زشتی‌ها ‏، بدی‌ها وگناهان است که در این روز انسان با غلبه بر نفسانیت خود در طول ماه مبارک رمضان ‏این عید بزرگ را جشن می‌گیرند. ‏
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: روز قدس روز اسلام و مسلمین جهان است که به فرمان حکیمانه امام خمینی ‏‏(ره) به دفاع از مردم مظلوم فلسطین به اتفاق اشغال رژیم صهیونیستی نام‌گذاری شد. ‏
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: سازمان تبلیغات اسلامی مجموعه‌ای دینی و فرهنگی است که با بهره‌مندی از نیروی انسانی متعهد و ولایی حافظ امنیت مذهبی و اعتقادی در جامعه است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اجبار دانش‌آموز به تحصیل در رشته خاص همچنان در بین خانواده‌های اردبیلی پابرجا است
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: استفاده از شیوه‌های نوین آموزشی و تربیتی باعث یادگیری صحیح مطالب آموزشی در مدارس خواهد شد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: استان اردبیل از ظرفیت مناسبی برای برگزاری موفق جشنواره کتابخوانی رضوی برخوردار است.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: امروز روزی است که افتخار حضور در جمع قرانیان استان در همایش تکریم و تجلیل از فعالان این کتاب الله باشیم که از ۷۰ نفراز این فعالان قرآنی تجلیل خواهند شد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل معتقد است نمادهای شهری در سطح شهرهای استان اردبیل نگاه مصداقی به به هنر انقلاب اسلامی نه کلیات آن دارد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse