برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر -اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩ - Friday December 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار عمومی
 
 
روانپزشک با اشاره به اینکه برخی کارها سبب می‌شود، والدین در جریان افکار و نظرات فرزند خود قرار گیرند، گفت: خشم، یأس‌، عصبانیت و خشونت کودکان هم به روش‌های مختلفی قابل شناسایی است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: جلسات عمومی دارالقرآن‌الکریم زنجان طی روزهای هفته برگزار و شرکت برای عموم آزاد است.
 
گروه اجتماعی: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، اظهار کرد: حجاب و پوشش اسلامی و به تبع آن، حفظ نظام خانواده نیز از آن رو ارزش دارند که تامین کننده سعادت آدمی و منشاء قرب الهی هستند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: برگزاری مسابقات قرآنی گامی در جهت ایجاد انگیزه در میان عموم مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان برای
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرروش شهرستان طارم گفت: آموزش برنامه های قرآنی در مدارس باید همراه با شادابی، جذابیت و تنوع باشد تا شاهد جذب دانش‌آموزان به سمت فعالیت‌های قرآنی باشیم.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: جلسه تفسیر قرآن ویژه مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان‌شرقی در سالن اجتماعات اداره‌ کل منابع طبیعی استان برگزار شد.
 
گروه معارف: تضمين کننده سعادت فردی، اجتماعی، دنيوی و اخروی اوست، به ميزانی که انسان آموزه‌ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد، موفقيت کسب خواهد کرد اما هر اندازه از قرآن فاصله بگيرد، دچار خسارت و ضرر خواهد شد.
 
گروه فعالیت های قرآنی: یک استاد دانشگاه بوعلی سینا با بررسی اخلاق در نهج البلاغه بیان کرد: انسان مومن باتقوا و خداترس است و به عبادت و تلاوت جزء به جز قرآن کریم می‌پردازد.
 
گروه معارف: عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز، اظهار کرد: قرآن کریم، یکی از مهم­ترین بسترهای آرامش انسان را خانواده می‌­داند که چنانچه از استحکام برخوردار باشد پدر و مادر می­توانند در سایه­ یاد خدا آرامش فرزندان را تضمین نمایند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: استاد برجسته قرآن کریم، اظهار کرد: قرآن با تعبیر «رجیم» مى‌خواهد این واقعیت را تفهیم كند كه به هنگام تلاوت قرآن، كبر و غرور و تعصب را از خود دور كنیم تا سرنوشتى همچون شیطان رجیم پیدا نكنیم.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse