امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين -اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨ - Wednesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار عمومی
 
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل مؤسسه قرآنی محبان اهل بیت(ع) میانه با اشاره به شناخته نشدن جایگاه قرآن در زندگی روزمره یادآور شد: وقتی جایگاه قرآن در زندگی روزمره ما شناخته نشده و
 
فعالیت‌های قرآنی: از جمله مهمترین رویدادهای سال ۹۵ می‌توان به کلید خوردن برنامه‌های مهمی از جمله تدوین سند چشم‌انداز فعالیت‌های قرآنی، آمایش فعالیت‌های قرآنی استان، راه‌اندازی
 
گروه اجتماعی: موزه قرآن و کتابت تبریز در نوروز و مناسبت‌های ویژه و معنوی از جمله یکی از ۲۳ موزه موجود در آذربایجان‌شرقی است، که پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.
 
فعالیت‌های قرآنی: مسئول کارگروه قرآنی استان با بیان اینکه در سال ۹۵جلسات شورای توسعه فرهنگ قرآنی به صورت منظم و با برنامه برگزار شد، گفت: تدوین سند چشم‌انداز قرآنی و آمایش فعالیت‌های قرآنی استان از جمله مهمترین اقداماتی بود که در سال ۹۵ کلید خورد.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مؤسسه قرآنی زلال وحی مرند، با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۰ قرآن‌آموز در این مؤسسه مشغول آموزش هستند، گفت: این قرآن‌آموزان در رده‌های سنی نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال مشغول آموزش هستند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آذرشهر گفت: تاکنون ۵۰ نفر در چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند.
 
گروه اجتماعی: مديركل اوقاف و امور خيريه استان زنجان گفت: امسال طرح آرامش بهاری در ۳۷ بقعه متبرکه استان زنجان برگزار می‌شود که یکی از این برنامه‌ها در راستای این طرح «قرآن بخوانید و جایزه بگیرید» ویژه کودکان و نوجوانان است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون آموزش موسسه آموزش عالی نورالزهرا زنجان گفت: تحصیل در رشته تفسیر و علوم قرآنی یکی از راه‌های افزایش معلومات در زمینه آیات نورانی کلام وحی است که به همت حوزه‌های علمیه این فرصت برای علاقه‌مندان فراهم شده است.
 
گروه معارف: زن امین الهی است و به عنوان امین حق‌الله از نظر قرآن مطرح است. این مقام، حرمت و حیثیت را خدای سبحان که حق خود اوست به زن هدیه کرده است.
 
گروه معارف: نساء چهارمین سوره قرآن کریم است و ۱۷۶ آیه دارد این سوره در مدینه و پس از هجرت نازل شده است و علاوه بر فضائلی که برای قرائت این سوره آمده،
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse