امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد -اِلأِثنين ٢٥ شعبان ١٤٣٨ - Monday May 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار عمومی
 
 
دیدار دو تیم پرسپولیس ایران و لخویای قطر در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می‌شود.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: عوامل اجرایی سی‌وپنجمین دوره مسابقات قرآن و مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی طی مراسمی تجلیل شدند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر فرهنگسرای الغدیر شهرداری تبریز، از اغاز ثبت‌نام ترم تابسان مهد قرآن فرهنگسرا از اول خردادماه خبر داد.
 
گروه معارف: در هر یک از آیاتی از قرآن که واژه فضل الهی آمده، معنای آن با توجه به قرائن آیه مورد نظر معلوم می‌شود. در این آیات فضل گاهی به معنی اسلام است و گاهی به معنای مقام نبوت و ولایت است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه منجر به کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی می‌شود.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ورزقان، اظهار کرد: مسابقات قرآن وسیله‎ای برای نزدیک شدن بیشتر به حقیقت و روح مفاهیم قرآنی است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفّاظ در زنجان خبر داد.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان‌شرقی، هدف از برگزاری مسابقات قرآن را ترویج فرهنگ قرآنی و دین مبین اسلام در جامعه دانست و یادآور شد: بهره‌گیری از معارف قرآن و آموزه‌های آن بهترین راه نهادینه‌سازی معارف دینی است.
 
از مهمترین رسالت‌های دلسوزان نظام اسلامی در جامعه ترویج فرهنگ قرآنی است که این مهم گاها با بی توجهی وبی مهری به محلات مختلف شهر و به ویژه حاشیه شهرها همراه می‌شود.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: قاری بین‌المللی زنجان گفت: هدایت مناسب و حسن برخورد با قرآن‌آموزان با ایجاد انگیزه بیشتر، شکوفایی استعدادهای قرآنی را به‌دنبال دارد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse