ماه شوال ماهي ست كه ::      ماهى است که خداوند بندگان خویش را به سوى خانه خود دعوت کرده است و آنان نیز با گوش جان نداى او را شنیده و به سوى او از نقاط دور و نزدیک به حرکت در مى آیند (این سه ماه را «اشهر الحج» مى نامند، ولى ماه شوّال جزء ماههاى حرام نیست)...                        
   ۱۳۹۶ پنج شنبه ۸ تير -اِلخَميس ٤ شوال ١٤٣٨ - Thursday June 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار عمومی
 
 
تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل لهستان عملاً شانس صعود و راه‌یابی به دور نهایی لیگ جهانی والیبال 2017 را از دست داد.
 
هافبک پرسپولیس عنوان کرد: در این شرایط تصمیمم این است که ادامه فوتبالم را بیرون از کشور سپری کنم، تجربیات جدیدی بدست بیاورم و درآمد بیشتری کسب کنم.
 
تیم ملی فوتبال ایران در هشتمین مسابقه‌اش در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه دوشنبه ساعت 21 و 15 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ازبکستان می‌رود.
 
تنش بین عربستان و قطر، شرایط دیپلماتیک مناسبی برای دولت ایران فراهم آورده که از شرایط بوجود آمده بهینه‌ترین استفاده را برده و از فشارهای منطقه ای بکاهد که در این بین، رویکرد دیپلماتیک در سه جبهه عربستان، قطر و ترکیه باید دنبال شود.
 
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:بعد از بازی با العین آقایان ستاد بحران تشکیل داده و دوست و دشمن دوباره نمایان شد.
 
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: بعد از ضربه‌ای که از فائزی خوردم یک لحظه دنیا به چشمم سیاه شد.
 
گروه معارف: یک مدرس حوزه عنوان کرد: امام صادق(ع) می‌فرمایند: «برای هر چیزی نقطه ارتفاع و اوجی است و نقطه اوج قرآن، آیة‌الکرسی است».
 
گروه اجتماعی: طرح شفای قرآنی رمضان در زندان‌های آذربایجان غربی اجرا می‌شود و افراد فعال در این طرح امتیازهای ویژه‌ای را دریافت می‌کنند.
 
فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی همدان گفت: «ایستگاه قرآن» جهت حمل و نقل شهروندان همدانی که تمایل به شرکت در برنامه جمع‌‌خوانی قران کریم دارند، راه‌اندازی شده است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر خانه قرآن شهری ثناء تبریز، اظهار کرد: خواندن، مقدمه‌ای برای فهم قرآن است و درک آن نیز در جای خود، مقدمه‌ای برای محقق ساختن دستورهای آن در زندگی فردی و اجتماعی است.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse