برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ اسفند -اِلأَحَّد ١ رجب ١٤٣٩ - Sunday March 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار عمومی
 
 
در آستانه سال جدید همچنان برخی از خانواده‌های زلزله‌زده کوهبنانی شب‌های سرد منطقه را در چادرهایی با کمترین امکانات سپری می‌کنند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دانش‌آموزان اول تا پنجم ابتدایی برای جبران جاماندگی‌های آموزشی ناشی از تعطیلات آلودگی هوا و سرما، تا 9 خرداد به مدرسه می‌روند.
 
خلبان پرواز شماره ۴۶۰ ایران‌ایرتور‌ مسیر مشهد ـ تهران به علت بروز نقص فنی در سیستم هوای داخل کابین، هواپیما را مناسب ادامه مسیر ندانست و به فرودگاه برگشت تا پس از رفع نقص فنی، مجددا پرواز کند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- یک کارشناس مسائل مذهبی و دینی، اظهار کرد: زندگی قرآنی درپی تنظیم و برنامه ریزی زندگی براساس آموزه‌های قرآن محقق می‌شود.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- مشاور قرآنی استاندار آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: باید سرنوشت ما براساس احکام قرآنی باشد و اهل بیت(ع) را به عنوان مجریان قرآن سرمشق خود قرار دهیم و در این صورت در دنیا و آخرت سعادتمند خواهیم شد.
 
گروه فرهنگی: دیروز و در گرامیداشت ۲۲اسفند روز بزرگداشت شهدا، مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده هاشم و عوف (ع) شهرستان طارم افتتاح شد.
 
گروه سیاسی ــ امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا در دوره پساداعش می‌خواهد ایران را در حوزه دفاعی منزوی سازد اما راهبرد دفاعی جمهوری اسلامی الهام گرفته از آموزه‌های قطعی قرآن کریم است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: نباید انتظار قرآنی شدن جامعه را تا قرآنی شدن مدیران و مسئولان جامعه داشته باشیم.
 
گروه معارف: در قرآن کریم می‌خوانیم در قانون استثنا و تبعیض وجود ندارد و همه در برابر آن یکسان هستند.
 
فرمانده ناجا گفت: قرارگاه ترافیکی و خدمات سفر از فردا 24 اسفند با حضور ماموران پلیس، نیروهای خدماتی و امدادرسان در جاده‌های کشور کار خود را آغاز کرده و تا 15 فروردین در خدمت مردم خواهند بود.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse