برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد -اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩ - Wednesday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل معاونت اداری و مالی
 
 
در رمضان امسال ۳ مجموعه تلویزیونی جدید از تلویزیون پخش می‌شود.
 
سرپرست اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی گفت: کتاب درسی به تعداد همه دانش‌ آموزان کشور موجود است و مردم نباید نگران کمبود آن در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ باشند.
 
مدیر خانه قرآن نورالزهرا شهرجدید سهند، با بیان اینکه ۷۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی، روان خوانی، حفظ، تجوید و مفاهیم مشغول آموزش هستند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- استاد قرآن کریم اظهار کرد: قاری قرآن نباید مصنوعی تلاوت کند، قبل از تلاوت متوسل به اهل بیت(ع) شود و از خدا بخواهد که در تلاوتش اثر بگذارد.
 
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: احدپازاج در زمان ورزشکاری و مدیریت خود ثابت کرد فردی لایق و دوراندیش بوده ودر کنار آن‌ از الگوهای اخلاقی و ورزشی بیشتر کشتی‌گیران است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: یک قاری ممتاز کشوری عنوان کرد: یکی از خواسته‌های مهم مقام معظم رهبری از دولتمردان، برگزاری جلسات قرآن و تربیت حافظان و قاریان
 
گروه معارف: صراط مستقیم راهی است که خدای سبحان برای هدایت انسان معین کرده و آغاز این راه در درون فطرت همه انسان‌ها است و پایان آن لقای خداوند است، کلمه صراط در همه آیات قرآنی به‌صورت مفرد آمده و تثنیه و جمع ندارد که این خود قرینه‌ای بر یگانگی و وحدت صراط مستقیم است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: به‌همت معاونت تعلیم و تربیت بسیج سپاه ناحیه اهر، مؤسسه قرآن و عترت نوای بهشت انتظار و دارالقرآن بسیج شهرستان و به‌مناسبت فرا
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر خانه قرآن ولایت، اظهار کرد: فرهنگ قرآنی باید در جامعه گسترش یابد تا جامعه به سمت کمال و هدایت حرکت کند.
 
مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۹۶ از امروز شنبه نهم اردیبهشت‌ آغاز می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای انتخاب رشته اقدام کنند.
 
2 3               مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse