امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد -اِلأِثنين ٢٥ شعبان ١٤٣٨ - Monday May 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار نماز جمعه استان
 
 
امام جمعه شهرستان خلخال گفت: محاصره اقتصادی ایران خودباوری ملت ایران را به دنبال داشت.
 
امام جمعه شهرستان کوثر گفت: تعیین اصلح و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی از اصلی‌ترین خواسته‌های رهبری است که مردم ایران به این خواسته لبیک گفتند.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: امروز رقابت تمام شده و دوران رفاقت آغاز شده است و همه باید کینه‌ها و عداوت‌ها را زمین بریزند و از امروز باید همه مثل یک خانواده واحد دست به دست هم بدهیم و کشور را بسازیم و هر کسی انتخاب شود، واجب است با او همکاری داشته باشیم.
 
امام جمعه موقت نیر گفت: انتخابات امانت الهی نزد ما است.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ائمه جمعه زبان گویای ملت هستند آنها همیشه در اردوگاه مردم و در اختیار مصالح کلان کشور هستند و هیچ وقت خود را ابزار جناح‌های سیاسی نمی‌کنند.
 
امام جمعه خلخال گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) مدافعان حافظان انقلاب و نظام هستند.
 
امام جمعه موقت نیر گفت: متاسفانه مجامع بین‌المللی با بی تفاوتی به جنایات وحشیانه آل صعود باعث کشتار مردم یمن شدند.
 
امام جمعه شهرستان کوثر گفت: هوشیاری مردم کیوی در قبال تفرقه‌افکنی‌ها بین دو منطقه شهری در کیوی از اوجب واجبات است چرا باید عده‌ای دست به دوقطبی‌سازی در امر تبلیغات برای انتخابات شورای اسلامی شهر کیوی برای اخذ رأی بیشتر برای کاندیدای مورد نظر خود باشند؟
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: سپردن سکان مدیریتی کشور به مدت 4 سال و زمام فرهنگ، اقتصاد، سیاست، دین، ناموس و حیثیت بین‌المللی به یک فرد امری بسیار خطیر است و باید در این خصوص بسیار جدی بود.
 
امام جمعه خلخال گفت: ما از استاندار اردبیل در وضعیت فعلی نامناسب کارخانه نئوپان انتظار داریم که برای حل مشکل کارخانه ورود پیدا کند.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse