از امام صادق(علیه السلام) روایت است كه حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمود كه: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا كه رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود پس بسیار بگوئید: أَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ».                              
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٣ شعبان ١٤٣٨ - Sunday April 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها نير
 
 
امام جمعه شهرستان نیر گفت: شهرستان نیر گلوگاه ورودی استان اردبیل بوده و لازم است مسؤولین نگاه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند.
 
به مناسبت هفته سلامت که از یکم تا هفتم اردیبهشت است سفره سلامت با حضور 220 نفر از دانش آموزان آموزشگاه صدیقه زهرای شهرستان نیر استان اردبیل برپا شد.
 
به مناسبت گرامیداشت هفته مشاغل و به منظور هدایت تحصیلی دانش‌آموزان دوره اول متوسطه و متوازن سازی رشته‌های تحصیلی در منطقه نمایشگاه مشاغل با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در نیر افتتاح شد.
 
فرماندار شهرستان نیر گفت: دانشگاه آزاد مرکز نیر با هشت رشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در حال فعالیت است که در ساختمان استیجاری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
 
جمعی از دوستاران طبیعت در نیر با حضور در حاشیه رودخانه بالیقلوچای نیر اقدام به جمع‌آوری زباله های پراکنده شده در محوطه این رودخانه کردند.
 
شهردار شهرستان نیر گفت: آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری خیابان‌های شهرستان نیر آغاز گردیده و با انجام اقدامات لازم درصدد فراهم آوردن خشنودی و رضایت‌خاطر شهروندان خواهیم بود.
 
امام جمعه شهرستان نیر گفت: سبقت گرفتن در امر مدرسه‌سازی از جمله کارهای حسنه در اسلام است.
 
کارشناس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیر در جلسه کمیته جذب و کنترل پروژه ها این شهرستان شرکت کرد.
 
فرماندار شهرستان نیر از وارد شدن خسارت به تاسیسات و زمین‌های کشاورزی شهرستان نیر خبر داد.
 
بارش باران که از شب گذشته در شهرستان نیر شروع به بارش کرده بود هم اکنون هم ادامه دارد و موجب جاری شدن سیل در مناطقی از شهرستان نیر شده است.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse