از امام صادق(علیه السلام) روایت است كه حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمود كه: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا كه رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود پس بسیار بگوئید: أَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ».                              
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٣ شعبان ١٤٣٨ - Sunday April 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها خلخال
 
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کوثر گفت: 380 خیر با اهدای کمک‌های مالی و جنسی خود، 140 نفر از ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کوثر را مورد حمایت قرار دادند.
 
نماینده مردم شهرستان خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: خیرین حوزه سلامت برای خرید تجهیزات دستگاه سنگ‌شکن بیمارستان امام خمینی (ره) کمک مالی به میزان 80 میلیون تومان در شهرستان خلخال داشتند.
 
فرماندار خلخال گفت: ساخت مجتمع توریستی بام خلخال، گردشگری این منطقه را متحول خواهد کرد.
 
فرمانده سپاه شهرستان خلخال گفت: امروزه تفکرات ضددینی همچون داعش، القاعده و طالبان که دور از آموزه‌های دینی اسلام و پیامبر بزرگوار هستند در دیدگاه ملت‌های مسلمان دنیا و منطقه جایگاهی نداشته و وحدت اولین و مهمترین مسئله جهان اسلام خواهد بود.
 
شهرستان خلخال با قرارگیری در اقلیم کوهستانی خاستگاه میوه ریواس است که در فصل بهار در مناطق مختلف این شهرستان برداشت می‌شود.
 
همزمان با روز گرامیداشت زمین پاک با حضور 15 اکیپ شهرداری نظافت عمومی در شهر خلخال انجام شد.
 
نماینده کانون راهنمایان ایران گفت: روستای کزج خلخال گوهری ناشناخته در استان اردبیل است.
 
دوچرخه‌سواران فرانسوی که با هدف شناخت بیشتر نقاط مختلف جهان در ایران حضور دارند، بعد از عبور از شهرستان تبریز، هم‌اکنون میهمان مردم شهرستان خلخال هستند.
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوثر گفت: آشنایی با مفاهیم قرآنی برای دانش‌آموزان بسیار مهم و ضروری بوده و ضرورت آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با مفاهیم والای قرآنی احساس می‌شود.
 
امام جمعه شهرستان خلخال گفت: معتکفین شهرستان خلخال نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse