برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر -اِثَّلاثا ٥ محرم ١٤٣٩ - Tuesday September 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها بيله سوار
 
 
فرماندار بیله‌سوار گفت: از ابتدای سال تاکنون 9 نفر از بهبودیافتگان اعتیاد از تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان بیله‌سوار بهره مند شده‌اند.
 
فرماندار بیله‌سوار گفت: برای فرهنگسازی در خصوص ترافیک ویژه مدارس و خانواده‌ها لازم است آموزش و پرورش با دعوت از کارشناسان راهنمایی و رانندگی در راستای آموزش مباحث ترافیکی به دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی اقدام کند.
 
فرماندار بیله‌سوار گفت: پرونده‌های تعزیرات حکومتی در 5 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دو برابری داشته است و امسال 82 پرونده به مبلغ 6میلیارد ریال در شهرستان تشکیل یافته است.
 
فرماندار بیله‌سوار گفت: بزرگترین کتابخانه شهرستان‌های استان اردبیل امسال در بیله‌سوار افتتاح خواهد شد و با تکمیل این کتابخانه سرانه مطالعه در کتابخانه‌های شهرستان افزایش خواهد یافت.
 
نماینده مردم بیله سوار و پارس آباد مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 92 ضریب مکانیزاسیون را از 1/44 درصد به 1/08 درصد در سال 95 افزایش یافته است که این قدم بسیار مهم و ‏ارزشمندی در خدمت به مکانیزاسیون بخش کشاورزی استان می‌باشد. ‏
 
معاون فرمانداری بیله‌سوار گفت: هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را ایفا می‌کند.
 
معاون فرماندار بیله سوار گفت: افت کیفیت نان در برخی نانوایی‌ها گزارش شده است و رقابتی نبودن بازار نانوایان از جمله عوامل کاهش کیفیت نان در شهرستان بیله سوار است.
 
فرماندار بیله سوار گفت: ساختمان مرتع و حفاظت جعفرآباد و بند سنگی -ملاتی آبخیزداری در روستای آقاکندی در هفته دولت به بهره برداری رسید.
 
فرماندار بیله سوار گفت: واحد بوجاری و انبار تعاون روستایی جعفرآباد افتتاح شد
 
فرماندار بیله سوار گفت: گازرسانی به 19 روستا در چهارمین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رسید.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse