شهادت مظلومانه ي بانوي دو عالم بي بي فاطمة الزهرا(س) بر عموم شيعيان جهان تسليت باد.      ای یاس مصطفوی، قرآن مرتضوی شمس نور نَبَوی، ماه عَلَوی      ز غم شکستی ام، تمام هستی ام، فدای قامت خمیده ات ای شهیده ی ولا بهار هل اتی، شده به حفظ دین حق جان تو پس از نبی فدا       ای کوثر آل عبا اُمّ الشّهدا فتنه زد بر تو شرر، دادی شش ماهه پسر            
   ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند -اِلأَحَّد ٢٩ جمادي الاولي ١٤٣٨ - Sunday February 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها اردبيل
 
 
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: پیکر دو شهید گمنام در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در استان اردبیل تشییع می‌شود.
 
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل گفت:‌ به علت نبود زیرساخت حمل و نقل عمومی مردم علاوه بر پرداخت هزینه‌های بالا وقت زیادی را نیز تلف می‌کنند.
 
بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال عقاب سبلان اردبیل گفت: از انتخاب خود برای حضور در اردوی تیم ملی والیبال جوانان کشور بسیار خرسندم و تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت‌های بیشتر به‌ کار خواهم بست.
 
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: 90 درصد از مطالبات مردم پیگیری شده است که در حوزه خدمات شهری و عمرانی پیگیری و به آنها رسیدگی شده است.
 
رئیس انجمن ورزش‌های تفریحی و هنرهای فردی و نمایشی کشور با اشاره به اینکه استقبال خوبی از جشنواره آدم برفی سرعین می‌شود، گفت: شهرستان سرعین با قابلیت و ویژگی که با بارش خوب برف در فصل زمستان دارد، می‌تواند پایگاه آدم برفی ایران باشد.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: افرادی که با بی‌توجهی به فرمایشات مقام معظم رهبری و مردم مسیر را برای نفاق هموار می‌کنند از مردم و انقلاب نیستند.
 
با حضور دانش‌آموزان 20 مدرسه کمپین دانش‌آموزی «نمی‌گذاریم حیا در شبکه‌های اجتماعی به حراج رود» با شعار «ما فرزندان انقلابیم» در مدارس شهرستان‌های استان اردبیل برگزار شد.
 
در اقدامی مشترک بین اداره دامپزشکی، شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت، معدن و تجارت از وضعیت مراکز عرضه گوشت شهرستان گرمی مغان بازرسی شد.
 
دارنده مدال برنز مسابقات ‌بین‌المللی تکواندو تایلند گفت: با علاقه و استعداد موجود در بین ورزشکاران اردبیلی دعوت و حضور تکواندوکاران بیشتری از استان اردبیل، در اردوهای تیم ملی دور از انتظار نخواهد بود.
 
مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل گفت: رستوران و کافی‌شاپ شناور داخل دریاچه شورابیل در حال ساخت است
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse