امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد -اِجُّمعَة ٢٩ شعبان ١٤٣٨ - Friday May 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها اردبيل
 
 
با صدور اطلاعیه ای از سوی شرکت گاز استان اردبیل، گاز مشترکان شهرستان سرعین فردا به علت تعمیرات قطع خواهد شد.
 
مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: انفجار کپسول گاز در ییلاقات نیر 4 نفر را روانه بیمارستان کرد.
 
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: توسعه ورزش در استان اردبیل به ویژه در مناطق محروم امری واجب می‌باشد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بانوان مطالبه‌ها و نیازهایشان را پیگیری کرده و در ادامه فعالیت‌های ورزشی خواهان تغییر و توسعه هیأت‌های خود باشند.
 
معاون امور ورزشی بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: بدون تفکر بخش خصوصی و استفاده از منابع موجود در شرکت‌ها و بخش‌های غیردولتی امکان رسیدن به موفقیت در ورزش قهرمانی محقق نخواهد شد.
 
به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل، نشست دانشجویی «کرانه‌های زندگی دانشجویی» در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه اردبیل برگزار شد.
 
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال شکایت برخی از کاندیداهای شورا در خصوص شمارش ناصحیح آرا، درخواست بازشماری آرای انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل به صورت کتبی مطرح گردیده است.
 
مدیرکل اداره حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: برای جلوگیری از به بار آمدن خسارات بیشتر به دامداران و روستائیان، تقاضامندیم تا روستائیان از طریق صندوق بیمه محصولات کشاورزی نسبت به بیمه نمودن احشام خود اقدام نمایند.
 
رئیس گروه هماهنگی امور ورزش بانوان استان اردبیل گفت: بانوان استان اردبیل در سال گذشته با کسب 230 مدال رنگارنگ ورزشی عملکرد نسبتا موفقی را از خود نشان دادند.
 
معاون حمایت و سلامت خانوده کمیته امداد استان تهران گفت: طرح معافیت از سربازی کمیته امداد برای فرزندان ذکور با هماهنگی سازمان ‌وظیفه عمومی ناجا در نظر گرفته‌ شده تا زمینه ایجاد اشتغال و رفع بخشی از مشکلات خانواده آنان فراهم شود
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse