امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ فروردين -اِلأِثنين ٢٨ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Monday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها اردبيل
 
 
گروه اجتماعی: عید نوروز بهترین فرصتی است تا بتوانیم با ارائه یک الگوی صحیح و فرهنگ‌سازی درست و اصولی، یک شیوه صحیح سبک زندگی سالم را به نسل‌های بعدی آموزش و انتقال دهیم .
 
گروه اجتماعی: ابن فهد حلی از فقهای بزرگ شيعه می‌فرمايد: «يوم النيروز يوم جليل القدر». روز نوروز يك روز با عظمتی است.
 
گروه اجتماعی: حامد ولیزاده با مطرح کردن این سوال که آیا مسئولان و متولیان امر باردر دست داشتن بودجه کلان می‌توانند کل جامعه را حافظ قرآن کنند، گفت: در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی علاوه بر بودجه کلان نیازمند فهم قرآنی هستیم.
 
گروه اجتماعی: مدرس حوزه و دانشگاه گفت: عید در فرهنگ اسلامی یادآور تطهیر، عبادت وعبودیت است که این امور باید در اعیاد اسلامی و دربین امت اسلامی کاملا خود رانشان دهد.
 
عاطفه و محبت برای انتخابات یعنی آفت و انتخاب غلط
 
به همت گروه دوستداران محیط زیست برندق روستای برندق امروز از حیث زباله پاکسازی شد.
 
سقوط سنگ بر روی کودک اهل تبریز در مشگین‌شهر حادثه آفرید که کودک تبریزی از این حادثه جان سالم به در برد.
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تا پایان روز پنجم ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی یک هزار و 957 نفر داوطلب ثبت نام کردند.
 
فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: تا پایان روز پنجم برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بیله‌سوار۲۱۵ نفر ثبت نام کردند.
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: با توجه به مشکلاتی که برای ارایه گواهی عدم سوء‌پیشینه از سوی داوطلبان مطرح شده بود این افرادمی‌توانند با تکمیل فرم خود اظهاری نسبت به ثبت نام در روز آخر اقدام کنند.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse