برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان -اِسَّبِت ٢٨ صفر ١٤٣٩ - Saturday November 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها اردبيل
 
 
زلزله‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر دقایقی پیش مرز ایران و جمهوری آذربایجان را لرزاند.
 
استاندار اردبیل گفت: تکمیل راه‌آهن اردبیل نیازمند هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار است و در صورت تکمیل تا سه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: نمایشگاه ربع رشیدی پل ارتباطی بین صنعت و فناوری است و ما نیز امیدواریم با برگزاری نمایشگاه‌های متعدد فناوری و تکنولوی شاهد ایده‌های جدید در صنعت نفت و گاز باشیم.
 
مدیر کل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: هیچ گونه ریزش آواری در مناطق زلزله زده استان اردبیل گزارش نشده است.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: تا بدین لحظه تلفات جانی از زلزله اردبیل گزارش نشده و تنها ترک‌خوردگی دیوار برخی از روستاهای پارس‌آباد اعلام شده است.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از سپاه پاسداران در مقابل یاوه‌گویی‌های رئیس جمهوری آمریکا، مسابقات تنیس روی میز با عنوان " ما با سپاهیم " به مدت دو روز در اردبیل برگزار شد.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل گفت: از ۶ نفر مصدوم زلزله دیشب پنج نفر درمان و مرخص شدند و تنها یک کودک 12 ساله دچار ایست قلبی- تنفسی بود که پس از احیا به اردبیل انتقال یافت.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از افزایش دمای استان در طی ساعات روز خبر داد و افزود: تا اواسط هفته آینده در طول شب با کاهش محسوس دما همراه خواهیم شد.
 
دبیر هیأت والیبال استان اردبیل از آغاز مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل با انجام 5 دیدار خبر داد و افزود: با آغاز این دوره از مسابقات، شور و نشاط خاصی در بین والیبال دوستان اردبیلی ایجاد خواهد شد.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس استان اردبیل گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون بسیج هیچ‌گاه در موضع ضعف و انفعال نبوده است و با یاری خداوند و همراهی مردم از این پس نیز موضع اقتدار خود را حفظ خواهد کرد
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse