امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد -اِثَّلاثا ٤ رمضان ١٤٣٨ - Tuesday May 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
آموزش و پرورش استثنایی استان اردبیل با همکاری کارشناسان و سرگروه تلفیقی - فراگیر استان در یک برنامه خلاقانه اقدام به فراخوان تجربیات و خاطرات همکاران فرهنگی کرده است.
 
رییس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به همزمانی امتحانات دانشجویان با ایام ماه مبارک رمضان، مطالعه در این ایام نمی تواند دلیل شرعی برای روزه‌خواری باشد.
 
هنرمند عکاس اردبیلی موفق به دریافت روبان آبی فیاپ (فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی) در چهارمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام شد.
 
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: در پی اعتراض یکی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مشگین‌شهر در موعد مقرر و ارائه مستندات متقن مبنی بر بازشماری آرا، برای رفع شائبه‌های موجود بازشماری 10 درصد از صندوق‌های رای انجام گرفت.
 
معاون جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: کانون غنچه‌های هلال احمر استان اردبیل جزو استان‌های برتر انتخاب شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: موزه آموزش و پرورش استان اردبیل شامل کتاب‌های سنتی، مکاتبات قدیمی، زنگ‌های مدارس و سایر گنجینه‌های ارزشمند تحصیلی راه اندازی خواهد شد.
 
معاون آموزشی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: دانش‌آموزان با تصمیمات هیجانی اقدام به انتخاب رشته تحصیلی نکرده و بر اساس منطق، علاقه و مهارت‌ تصمیم‌گیری کنند.
 
معاون گردشگری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: دوره آموزشی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی طبقه‌بندی می‌شود.
 
رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان اردبیل برنامه‌ریزی را یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از استرس دانست و گفت: توصیه می‌شود دانش‌آموزان به همراه والدین خود یک جدول زمان‌بندی برای کار آماده کنند و بر اساس آن پیش بروند، البته در این شرایط استراحت کافی نباید فراموش شود.
 
کسب و کار و فعالیت‌های اقتصادی با رویکرد پاساژ- مغازه محور در استان اردبیل به کدام سو حرکت می‌کنند؟
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse