امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ جمعه ۴ فروردين -اِجُّمعَة ٢٥ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Friday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل گفت: شناسایی فرهنگ و تاریخ غنی کهن شهر اردبیل و انتقال آن به نسل‌های جدید جزو برنامه‌های شهرداری اردبیل است.
 
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: با توجه به جایگاه بانوان در خانواده در تلاش هستیم تا آسیب‌های اجتماعی در حوزه بانوان کاهش یابد.
 
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اردبیل به اهمیت استانداردسازی مخازن CNG و آزمون سیلندرهای مورد استفاده در خودروها و حساسیت ویژه این امر در امنیت و سلامت شهروندان پرداخت.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با گذر امواج ضعیف از استان اردبیل، بارندگی‌های ضعیف به صورت متناوب تا آخر هفته جاری پیش‌بینی می‌شود تا در آخرین روزهای سال، آب و هوای بهاری در استان اردبیل حاکم باشد.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعتبارات عمرانی استانی از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان اردبیل در بودجه سال 96 کشور 517 میلیارد تومان تصویب شده که در مقایسه با سال 95، نزدیک به دو برابر افزایش یافته است.
 
توجه لازم به به بایدها و نبایدهای انتخاب مطلوب و وجود بصیرت و آگاهی لازم در بین آحاد مختلف مردم، ادای دین به انقلاب بزرگ اسلامی خواهد بود.
 
شهردار اردبیل گفت: انتقال هویت اصیل آذربایجانی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در اولویت برنامه‌های شهرداری اردبیل قرار دارد.
 
فرماندار اردبیل گفت: چنانچه ادارات و سازمان‌های استان اردبیل از بودجه مناسبی برخوردار هستند، برای انجام اقدامات مربوط به میزبانی از مسابقات والیبال امیدهای آسیا، پیش قدم شده و به علت زمان‌بر بودن تخصیص منابع مالی، منتظر بودجه جدید و پیمانکاران نباشند.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از آغاز فعالیت 17 پایگاه ثابت و سیار امداد و نجات در سطح استان اردبیل خبر داد.
 
فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: پايگاه‌های بسيج مراکز اصلی، برای توليد بصيرت و آگاهی اجتماعی هستند چرا که بسيج مهمترين راهبرد و زيباترين سازکار در مديريت فرهنگی جامعه است.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse