برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد -اِلأَربِعا ٢٣ ذو القعده ١٤٣٨ - Wednesday August 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
مشاورر استاندار اردبیل از خودکفا شدن استان اردبیل از لحاظ تأمین برق خبر داد و عنوان کرد: با تولید برق مازاد بر نیاز استان، از توانایی صادرات به دیگر کشورها نیز برخوردار خواهیم شد.
 
تیم جوانان کبدی اردبیل به علت کمبود مالی به مرحله نهایی مسابقات قهرمان کشوری اعزام نشدند
 
با برگزاری نشست هیأت رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال مقرر شد سهمیه لیگ دسته یک فوتسال کشور به باشگاه‌های بهراد اردبیل و استقلال نوین ماهشهر فروخته شود.
 
تمام افراد بالای ۱۵ سال دارای شناسنامه عکس‌دار، واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند و محدودیتی برای صدور این کارت در شهرستان وجود ندارد.
 
۷ بازی هفته چهارم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود و استقلال میهمان تیم سایپاست و دو تیم اصفهانی هم به مصاف یکدیگر می‌روند.
 
روح جمعی خانه ایرانیبا پیشرفت تکنولوژی و تولید و عرضه رشته‌های صنعتی در بازار جایی برای رقابت برش رشته سنتی با این شیوه نوین عرضه وجود ندارد و ماندگاری این سنت دیرینه نیازمند حمایت های ویژه مسؤولان است
 
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری اردبیل گفت:منطقه نمونه گردشگری بولاغلار با رویکرد توسعه گردشگری ساماندهی می‌شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: اگر بانوان هنرمند خلخال بتوانند هنر و خلاقیت خود را در غذاخوری‌ها و ...
 
مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: اطلاع‌رسانی جامع و مدیریت شده، جریان ارتباطی را تسهیل و میزان تأمین مطالبات فراگیران را افزایش می‌دهد.
 
قدرت و سرافرازی امروز ایران اسلامی مدیون مردمی بزرگ است که امام راحل را از اولین مراحل انقلاب اسلامی یاری کردند و در فراز و نشیب‌های تاریخ انقلاب همراه و همدل این تحول سیاسی عظیم در جهان بودند.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse