امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ جمعه ۴ فروردين -اِجُّمعَة ٢٥ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Friday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
امام جمعه اردبیل گفت: هرگونه انفعال در برابر آمریکا با فزون‌خواهی، جرات، جسارت و جنایت آنها توام خواهد شد.
 
امام جمعه کوثر گفت: مسؤولی حق ندارد از اموال و موقعیت‌های دولتی به نفع خود استفاده کند.
 
امام جمعه گرمی مغان گفت:ایام نوروز بهترین فرصت برای شناساندن ظرفیت‌های شهرستان گرمی مغان است و تک تک مردم شهرستان می‌توانند با گشاده‌رویی و برخورد مناسب با میهمانان، زمینه جذب گردشگر در طول فواصل مختلف به این منطقه را فراهم کنند.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعتبارات عمرانی استانی از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان اردبیل در بودجه سال 96 کشور 517 میلیارد تومان تصویب شده که در مقایسه با سال 95، نزدیک به دو برابر افزایش یافته است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون آموزش موسسه آموزش عالی نورالزهرا زنجان گفت: تحصیل در رشته تفسیر و علوم قرآنی یکی از راه‌های افزایش معلومات در زمینه آیات نورانی کلام وحی است که به همت حوزه‌های علمیه این فرصت برای علاقه‌مندان فراهم شده است.
 
توجه لازم به به بایدها و نبایدهای انتخاب مطلوب و وجود بصیرت و آگاهی لازم در بین آحاد مختلف مردم، ادای دین به انقلاب بزرگ اسلامی خواهد بود.
 
شهردار اردبیل گفت: انتقال هویت اصیل آذربایجانی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در اولویت برنامه‌های شهرداری اردبیل قرار دارد.
 
فرماندار اردبیل گفت: چنانچه ادارات و سازمان‌های استان اردبیل از بودجه مناسبی برخوردار هستند، برای انجام اقدامات مربوط به میزبانی از مسابقات والیبال امیدهای آسیا، پیش قدم شده و به علت زمان‌بر بودن تخصیص منابع مالی، منتظر بودجه جدید و پیمانکاران نباشند.
 
فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: پايگاه‌های بسيج مراکز اصلی، برای توليد بصيرت و آگاهی اجتماعی هستند چرا که بسيج مهمترين راهبرد و زيباترين سازکار در مديريت فرهنگی جامعه است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با تشریح برنامه‌های نوروزگاه 96 از اجرای آیین‌های سنتی و بومی نوروز 96 در استان اردبیل خبر داد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse