امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد -اِثَّلاثا ٤ رمضان ١٤٣٨ - Tuesday May 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
آموزش و پرورش استثنایی استان اردبیل با همکاری کارشناسان و سرگروه تلفیقی - فراگیر استان در یک برنامه خلاقانه اقدام به فراخوان تجربیات و خاطرات همکاران فرهنگی کرده است.
 
رییس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به همزمانی امتحانات دانشجویان با ایام ماه مبارک رمضان، مطالعه در این ایام نمی تواند دلیل شرعی برای روزه‌خواری باشد.
 
هنرمند عکاس اردبیلی موفق به دریافت روبان آبی فیاپ (فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی) در چهارمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام شد.
 
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: در پی اعتراض یکی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مشگین‌شهر در موعد مقرر و ارائه مستندات متقن مبنی بر بازشماری آرا، برای رفع شائبه‌های موجود بازشماری 10 درصد از صندوق‌های رای انجام گرفت.
 
معاون جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: کانون غنچه‌های هلال احمر استان اردبیل جزو استان‌های برتر انتخاب شد.
 
بازی برگشت تیم لخویا قطر و پرسپولیس ایران در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه برگزار می شود.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: موزه آموزش و پرورش استان اردبیل شامل کتاب‌های سنتی، مکاتبات قدیمی، زنگ‌های مدارس و سایر گنجینه‌های ارزشمند تحصیلی راه اندازی خواهد شد.
 
معاون آموزشی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: دانش‌آموزان با تصمیمات هیجانی اقدام به انتخاب رشته تحصیلی نکرده و بر اساس منطق، علاقه و مهارت‌ تصمیم‌گیری کنند.
 
معاون گردشگری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: دوره آموزشی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی طبقه‌بندی می‌شود.
 
با پایان رکوردگیری مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی معلولین و جانبازان، 2 ورزشکار اردبیلی در فهرست نهایی اعزامی به مسابقات جهانی لندن قرار گرفتند.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse