برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير -اِلخَميس ٦ ذو القعده ١٤٣٩ - Thursday july 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات فرهنگی
 
 
مدیرکل انتقال خون استان تهران به تشریح اهدای خون در ماه مبارک رمضان پرداخت.
 
ورود به سن سالمندی برخلاف تصور عمومی لزوما به معنای ناتوانی و تبدیل شدن به کلکسیونی از بیماری‌ها نیست، اگر سالم زندگی کردن و توجه به مراقبت‌های لازم و ضروری مربوط به این دوران برای هر کدام از ما حائز اهمیت باشد.
 
زمانی که سوت بین دو نیمه رو می زنند چه اسنکی رو در ملیت های مختلف می خورند. اسنک ها بر اساس فرهنگ هر کشوری انتخاب می شود.
 
در تقویم ملی کشورمان روز اول ماه ذی القعده، روز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) را به دلیل تجرد آن حضرت به نام روز دختر نامگذاری کرده‌اند.
 
در پایان ماه رمضان، شش روز از اوایل ماه شوال را به عنوان بدرقه، روزه بگیرید؛ زیرا اگر کسی دوست عزیزی را بخواهد بدرقه کند، چند قدم به همراه او می رود.
 
جغرافیا یک رشته دانشگاهی گسترده و شگرف است که هزاران محقق در ده ها زیر رشته یا شاخه آن در حال کارند. در این مطلب خلاصه ای درباره شاخه های متنوع جغرافیا بیان می شود.
 
جغرافی مطالعه مکان ها و نیز مطالعه روابط بین مردم و محیط هایشان است. به این ترتیب جغرافی دانان هم ویژگی های فیزیکی سطح زمین و هم جوامع انسانی ای که در سراسرزمین پراکنده اند را کاوش می کنند.
 
در این مطلب فهرستی از بزرگ ترین جزایر جهان براساس وسعت ذکر می شود و به دنبال آن فهرستی از بزرگ ترین جزایر جهان بر اساس جمعیت شان را مشاهده می کنید.
 
همزمان با خانه تکانی عید باید خانه تکانی دل و روح را انجام دهیم.
 
به طوركلي تعداد زيادي سبك هاي پوشش سنتي در آمريكاي شمالي وجود داشته است. تقريباً هر قبيله آمريكايي بومي سبك مشخص و متمايزي در لباس پوشيدن
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
دانش و فناوری
پزشکی
ورزشی
جوانان
نوجوانان
بانوان
ادب و هنر
فرهنگی
اجتماعی
سیاسی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse