برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند -اِجُّمعَة ٧ جمادي الثانيه ١٤٣٩ - Friday February 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات ادب و هنر کتاب و کتابخوانی
 
 
مؤلف کتاب «مکیال المکارم فی فوائد الدعاء للقائم(عج)» مرحوم آیت الله سید محمد تقی موسوی اصفهانی مشهور به فقیه احمدآبادی فرزند سید عبدالرزاق از علمای
 
این کتاب در واقع حاصل سلسله بحث ها و درس هایی بوده که توسط استاد شهید در جلسات انجمن اسلامی پزشکان القاء شده و متضمن پنج بخش است.
 
جانشینی حضرت محمد(ص)، پژوهشی پیرامون خلافت نخستین نوشته ویلفرد مادلونگ، اسلام پژوه، محقق و مستشرق مسیحی است.
 
عاشق موتور بود. بعد از يكي دو سال كار كردن و پس انداز يك موتور قرمز دسته دوم خريد
 
توانایی های زبانی فرزندانتان و توانایی آن ها در خواندن تنها به شما بستگی ندارد. اگر می خواهید بچه هایی بار بیاورید که هم عاشق خواندن و هم مطالعه کننده های موفقی باشند.
 
«آیین شهرداری» کتابی است به زبان فارسی که از روی متن عربی آن که « معالم القربة فی احکام الحسبة » نام دارد، توسط آقای جعفر شعار ترجمه شده است. موضوع کتاب بیان احکام حسبه است.
 
شيخ(صدوق) نويسنده اين كتاب- رحمه اللّٰه- گويد: من اين بخش از علل و أسرار حجّ را كه از پيمبر(ص) و أئمه عليهم السلام در اين كتاب نقل مى‌كنم، اسناد و مدارك آن را در كتاب خود «جامع علل الحجّ» ذكر كرده‌ام.
 
کتاب و کتابخانه ، میراث ماندگاری که دانش و تجربه نسل های گذشته و اقوام و فرق گوناگونن را در همه ادوار تاریخ در اختیار جویندگان دانش قرار می دهند.تمدن بشری با کتاب و کتابت به منصه ظهور رسیده است
 
«ضرورت پرداختن به موضوع زن»، «جایگاه و منزلت زن»، «تکریم واقعی زن»، «زن شریک واقعی مرد نه تابع محض او»، «آزادی زنان در انتخاب همسر» موضوعاتی هستند که در کتاب «زن و بازیابی هویت حقیقی» وجود دارد.
 
از زمان های گذشته تاکنون چیزهایی وجود داشته اند و دارند که هرگز کهنه و تکراری نمی شوند. یکی از آنها قصه گفتن برای کودکان است. بیشتر ما خاطرات و قصه های شیرین زیادی از گذشته در ذهنمان داریم که والدین یا پدربزرگ یا مادربزرگمان برایمان گفته اند. قصه ها تخیلاتمان را بزرگ کردند
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
سینما
ادبیات
کتاب و کتابخوانی
هنری
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse