،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد -اِلأَربِعا ٤ شوال ١٤٤١ - Wednesday May 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
خطیب نماز جمعه تهران در خصوص صدور حکم دادگاه رفیق حریری گفت: در این دادگاه اسرائیلی ها و آمریکایی ها دخالت دارند. این دادگاه واقعاً دادگاهی نیست که حق را بشناسد و اعمال کند. صورت سازی هایی است تا انتقام شکست جنگ ۳۳ روزه را بگیرند.
 
رييس‌جمهور در پيامي به رهبر كاتوليك‌هاي جهان، از مواضع وي و شوراي پاپي اديان واتيكان در محكوميت اهانت به ساحت مقدس قرآن مجيد قدرداني كرد.
 
رئيس تبليغات اسلامي مشگين‌شهر گفت: قرآن‌سوزي به عنوان يك كار دور از شأن؛ عاقبت سوء و ناخوشايندي براي نظام سلطه به همراه دارد.
 
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح اظهار داشت: با گذشت ۲۲ سال از این حادثه تلخ، تمامی شواهد و مدارك بین المللی كه حاصل مطالعه و رصد رادارهای منطقه ای مختلف است نشان می دهد كه رزم ناو جنگی متجاوز آمریكایی هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران را به عمد مورد هدف قرار داده است.
 
خصوصيات امام، استثنايي و ممتاز و بي نظير است و هرچه در ابعاد شخصيت ايشان تامل کنيم، اين استثنا و امتياز را بهتر و بيشتر مي يابيم. حال که اين داغ بزرگ، دل هاي ما را گداخته است و غم سنگيني قلب هاي ما را مي فشارد، خلا وجود او را بيشتر احساس مي کنيم...
 
در ماه رمضان ، انسان در فضاي معنوي ماه مبارك و در مجالس وعظ حاضر مي شود و در سفره مخصوص حق می نشیند اما مصيبت اين است كه انسان بعد از ماه مبارك هر آنچه را كه جمع نموده است آنها را از هم می پاشد و نمي تواند نگه دارد ، خداوند هم مي فرمايد بايد اعمال تو به محضر من برسد آنگاه من به تو ثواب دهم.
 
در اصول وقواعد اجتماعي آنهايي كه ذوي الحقوق جامعه اند،آنهايي كه بزرگ جامعه اند، آنهايي كه در تعیين مسير جامعه موثراند، شريعت مقدس ما براي اين بزرگان احترام و اكرام خاصي قائل است واين نشانه عظمت دين ماست.
 
یکی از ضروری ترین بحثها ، بحث اصول و قواعد اخلاق اجتماعی در اسلام است تا تأثیر این اصول در روابط اجتماعی مشهود گردد . ترقی و تعالی یک فرهنگ و تمدن اگر به چند چیز وابسته باشد یکی از عمدة آنها ، اصول روابط اجتماعی است .
 
اصول و قواعد اخلاق اجتماعی یکی از مباحث معظم است و از جمله مباحثی است که در جامعه ضرورت داشته و خیلی حیاتی است . گاهی در جامعه رفتارهائی شایع مي‌شودکه مي‌تواند جامعه را بصورت تدریجی استحاله کند و بدون سر و صدا به طرف سقوط بکشاند.
 
در اصول و قواعداخلاق اجتماعي، يكي از مهمترين اصول، اصل تكريم و اكرام است. اكرام براي تمام ابناء بشر مطلوب است، هيچ كس از اهانت خوشش نمي آيد، اما يك عده افرادي در جامعه وجود دارند كه احترام آنها بالخصوص واجب است،‌ اينها بزرگان جامعه اند كه بايستي مورد احترام واقع شوند.
 
در اصول و قواعد اخلاق اجتماعی، مسألة تکریم بزرگان و آنهائی که به نحوی در جامعه تشخص دارند یا لااقل نگاه مردم به آنها محترمانه است، از اهم اصول است. دين مي گويد: «اکرموا کریم کل قوم» و لو به دین اسلام هم نباشند، دین ما دین حرمت است، دین ادب است، دین محبت است «هَلِ الدِّينُ إِلَّا الْحُبّ».
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse