برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد -اِلأِثنين ١٣ رمضان ١٤٣٩ - Monday May 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: پروژه استادیوم ورزشی «راه‌انزاب» مختص دانش‌آموزان اردبیلی بعد از گذشت 21 سال هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.
 
فرماندار اردبیل گفت: برنامه‌ریزی جامع برای هماهنگی با مؤسسات خیریه، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و دیگر سازمان‌ها برای ساماندهی مناسب و استقرار صندوق‌های جمع‌آوری زکات در زمان مقرر انجام شود.
 
در جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل «رویا کنعانی» جوانترین عضو شورا در برابر فضای سنتی حاکم بر جلسات و آنچه «تصویب بی‌خود و بی‌جهت طرح‌های سرمایه‌گذاری بدون حصول نتیجه» از سوی وی خوانده شد، مقاومت جدی نشان داد.
 
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: سال گذشته ۴۳۷ محکوم مالی با میزان محکومیت ۳۰ میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.
 
رییس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شورا یک نهاد مدنی و مردم سالار می‌باشد و بایستی در جهت مطالبات مردم حرکت کند و در این راستا لازم است از تک‌روی و عوام‌فریبی پرهیز شود.
 
سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: برای معرفی مناسب قابلیت‌های گردشگری استان اردبیل نیازمند ترسیم شبکه‌های منسجم و توجه به سه رویکرد ملی، جهانی و استانی در حوزه میراث فرهنگی هستیم.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: سرشماری بهاره قرقاول در زیستگاه‌های شمال استان اردبیل با حضور مسئولان و کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست اجرا شد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در دیدار با معاونین وزیر راه و شهرسازی با انجام مذاکرات و تنظیم صورتجلسات لازم توافقاتی حاصل شد تا 1300 میلیارد ریال به اعتبارات حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل افزوده شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: مقدمات میزبانی اردبیل از وزیر نیرو در روزهای 29 و 30 خردادماه سال جاری فراهم می‌شود.
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیله‌سوار متوسط تولید عدس در این شهرستان را حدود 950 کیلوگرم در هکتار عنوان کرد و افزود: شهرستان بیله‌سوار از نظر تولید عدس رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در شهرک‌های تازه تأسیس استان و مناطقی که از زیرساخت‌های فرهنگی لازم برخوردار نیستند، نباید توجه به پیوست‌های فرهنگی مغفول واقع شود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse