،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند -اِلخَميس ١٥ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Thursday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   همایش ها و سمینار ها
 
 
حجت الاسلام محسن قرائتي دبير ستاد اقامه نماز کشور در گردهمايي شوراهاي اقامه نماز استان ها و استانداري هاي سطح کشور گفت: مسئله اين است که ما نسبت به نماز بالغ نشده ايم. يعني نماز را به عنوان اولويت و نور چشمي در نظر نداريم.
 
همايش«مهدويت و انتظار» ويژه خواهران در پارس آباد برگزار شد .
 
وزير دادگستري خواستار انسداد سرچشمه هاي فساد براي مبارزه با پولشويي در كشور شد.
 
دومين جلسه دوره آموزشي تربيت خطيب با موضوع «كارگاه عملي آشنايي با فناوري اطلاعات» در اردبيل برگزار شد.
 
به همت دارالقرآن الكريم اداره كل تبليغات اسلامي و با همكاري اداره اوقاف و امور خيريه، محفل انس با قرآن در اردبيل برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل ،در اين مراسم حجت الاسلام رحيم موذن استاد حوزه و دانشگاه در سخناني اعتكاف را فرصت مناسبي جهت تزكيه و تهذيب نفس دانست.
 
مسئول امور فرهنگي بانوان اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل از برگزاري كارگاه آموزشي طرح دختران آسماني (1) با عنوان روابط دختر و پسر خبر داد.
 
همایش مربیان قرآنی به مناسبت بزرگداشت روز معلم و مقام استاد «مرتضی مطهری» در اردبيل برگزار شد.
 
در اين مسابقه كه در محل سالن هاي اجتماعات اداره تبليغات اسلامي اردبيل و شهرستان هاي تابعه برگزار شد پرسنل سازمان به سئوالات مطرح شده از كتاب پرسمان قرآني نماز و همسران پرسنل به سؤالات مطرح شده از كتاب خانواده و نماز پاسخ دادند.
 
آموزش خانواده از ديرباز تاكنون مورد اهميت واقع شده و در جهت اجراي آن از تعاليم ديني، اجتماعي، فرهنگي و قرآني بهره گيري شده است در اين ميان متوليان امور فرهنگي در هر جامعه اي وظيفه اي مهم بر دوش دارند و آن برنامه ريزي جهت اجراي طرح هايي با هدف ارتقاء سطح معلومات بانوان مي باشد.
 
در اين مراسم كه در محل مسجد حضرت وليعصر (عج) و با شركت جمعي از بانوان و دختران جوان برگزار گرديد سركار خانم رحيم پور به سخنراني در خصوص فضيلت شهر مقدس قم و سيره زندگاني حضرت معصومه (س) پرداخته و مطالب ذيل را عنوان نمودند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse