برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲ اسفند -اِلأَربِعا ٥ جمادي الثانيه ١٤٣٩ - Wednesday February 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد عادت مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه بخصوص قشر جوان لازم و حایز اهمیت است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: طبق آخرین آمار اعلامی، استان اردبیل در میزان گرایش دانش‌آموزان به مواد مخدر جزء استان‌های سفید کشور محسوب می‌شود.
 
نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که دیگر کشورها به دنبال شیرین کردن آب و تصفیه آب‌های غیرقابل مصرف هستند، در کشور ما ذخایر و منابع آبی مدیریت صحیحی نشده و حتی هدررفت آب‌های قابل دسترس را نیز شاهد می‌شویم.
 
نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: دستیابی به توسعه ملی با محور قرار دادن توسعه متوازن شهر و روستا محقق شده و بی‌توجهی به اقتصاد روستایی پس‌رفت اقتصادی را در پی خواهد داشت.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: تمامی برنامه‌‌های هفته اردبیل از سال آینده با تصویب شورای فرهنگ عمومی استان اجرا می‌شود تا بهانه‌های برخی نهادها برای عدم همکاری از میان برداشته شود.
 
بخشی از دورنمای تغییر برای ما بسیار هیجان‌انگیز و بخشی دیگر از آن نیز برای ما بسیار هراس‌آور است. اما تغییر کردن به راستی عاملی بنیادین محسوب می‌شود که با به کار گیری آن می‌توانید
 
اخلاق و نیز پیوند آن با دین موضوعی است که در پایانه سده بیستم دوباره پرونده آن گشوده شده و توجه صاحب نظران را از نو برانگیخته است. نقدونظر از آن جا که به قدر گنجایی مجال،
 
با ما بیاموز، در آموزش های قبلی با " آموزش ساخت تاج پرنسس کوچک " در خدمت شما دوستان عزیز بودیم. در این آموزش سعی داریم با تهیه مقداری پارچه نمدی و برش زدن آن
 
جوان ماندن
 
چگونه فکر کنیم و یا چگونه درست فکر کنیم سوالی است که روش فکر کردن صحیح را به ما آموزش می‌دهد.
 
نماز باران از جمله نمازهای مستحبی است که در طلب باران و به هنگام خشکسالی و کم شدن سفره های آبی خوانده می شود. این نماز مانند نماز اعیاد(فطر و قربان) به جماعت و فُرادی خوانده می شود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse