،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير -اِلخَميس ١٨ ذو القعده ١٤٤١ - Thursday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
آيت الله العظمي مكارم شيرازي گفت: ماه رمضان فرصت خوبي است که از هدايت تشريعي براي رسيدن به مقصود بهره ببريم.
 
رئيس جمهور در پيامي با تبريک حلول ماه مبارک رمضان و ماه ضيافت بيکران الهي به ملت متدين ايران اسلامي، اين ماه پرفضيلت را فرصتي مغتنم و بسي ارزشمند براي دعا و نيايش و شب زنده داري دانست.
 
رئيس جمهوري اسلامي ايران گفت: هم اکنون تمام توان مالي، مديريتي و اجرايي کشور بسيج شده است که به سرعت به نياز مسکن در کشور پاسخ داده شود.
 
رئيس جمهور با بيان اين که نخ تسبيح نظام سلطه پاره شده است، به برخي اظهارات دولت هاي غربي درباره تحولات منطقه اشاره کرد و گفت: آن ها مي گويند فلان رئيس جمهور بايد برود ولي بايد از آن ها پرسيد که شما چه کاره جهان هستيد؟
 
رئيس جمهوري کشورمان با تاکيد بر سازندگي ايران گفت: وجود فقر در کشور عيب است و خوشبختانه با اجراي طرح يارانه ها و پرداخت نقدي کسي محتاج نان شب نيست.
 
رييس جمهور گفت: برخي فكر مي كنند كه هميشه بايد قشري محروم و مستضعف در جامعه وجود داشته باشد كه آنها نانشان را بخورند، در حالي كه اين تفكر انحرافي است.
 
رئیس جمهور کشورمان گفت: «متاسفانه طی دوره ای عده ای اصرار داشتند که تمام گذشته ایران اسلامی را سیاه و تاریک نشان دهند که این منصفانه نیست.»
 
یك عضو مجلس خبرگان گفت: باید بكوشیم تابع ارزش ها و اهداف انقلاب باشیم و از شعارهای انقلاب و نماد های آن استفاده ابزاری نكنیم.
 
رئيس جمهور سرعت كار علمي در كشور را بسيار بالا دانست و گفت: ورود به دنياي سلول جنيني ورود به يك دنياي جديد است و فضاي كار درماني، تحقيقي و پزشكي را عوض مي‌كند.
 
رييس جمهورگفت: بايد از حالا به فكر چاره‌اي براي افزايش شتابان داوطلبان تحصيل در دوره دكترا بود و امكانات و بسترهاي لازم براي شكوفايي استعداد جوانان كشور را در داخل فراهم كرد.
 
خطیب نماز جمعه تهران در خصوص صدور حکم دادگاه رفیق حریری گفت: در این دادگاه اسرائیلی ها و آمریکایی ها دخالت دارند. این دادگاه واقعاً دادگاهی نیست که حق را بشناسد و اعمال کند. صورت سازی هایی است تا انتقام شکست جنگ ۳۳ روزه را بگیرند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse