امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: محققان و پژوهشگران مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل عناوین برتر کنگره و همایش ملی را در اسفند ماه جاری کسب کردند.
 
دبیر هیأت والیبال شهرستان مشگین‌شهر گفت: نبود خانه والیبال از دغدغه‌های مهم والیبال دوستان مشگین‌شهر بوده و با هدف تقویت والیبال در بخش بانوان، مقدمات لازم برای حضور مناسب در برنامه‌ها و مسابقات مختلف فراهم شده است.
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل از آغاز انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با دستور وزیر کشور خبر داد.
 
سرپرست مرکز آموزش علمی- کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل از آغاز ثبت نام بدون کنکور در نیمسال دوم سال تحصیلی 96- 95 خبر داد.
 
سالیانه میلیون‌ها ماهی قرمز عید با نگهداری در شرایط نامناسب و عذاب آور و به علت سهل انگاری خریداران، کشته می‌شوند که با افزایش آگاهی‌ و احساس مسؤولیت بیشتر، می‌توان سرنوشت بهتری را برای این مخلوقات زبان بسته خداوند فراهم کرد.
 
شهردار سرعین گفت: در راستای تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی امسال شهرداری سرعین برای کاشت و پرورش گل‌های فصلی حدود 400 میلیون صرفه‌جویی در تولید گیاهان فصلی سرمایه‌گذاری انجام دادیم.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: از جمله خبرهای خوشی که در سال 96 محقق خواهد شد، تزریقات اعتباری خاص در ورزش کشور است که با اجرایی شدن افزایش 27 صدم از 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده شاهد توسعه بهتر ورزش در استان خواهیم بود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در انتخابات گذشته مشکلاتی و کاستی‌هایی در مراحل برگزاری انتخابات بود که با تدابیر انجام شده زیرساخت‌های لازم برای انتخابات سال 96 پیش‌بینی شده است.
 
فرماندار شهرستان خلخال گفت: حضور بانوان در امور ورزشی و سازماندهی مناسب آنان، نویدبخش یک حرکت اجتماعی پویا است.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح انتظامی در روز چهارشنبه‌سوری در استان گفت: با تجمع های غیرمجاز که برای مردم ایجاد مزاحمت و سد معبر کند، برخورد می کنیم اما مخالفتی با تجمع‌های خانوادگی و تحت کنترل خانواده‌ها نداریم.
 
مدیر کمیته امداد امام‌ (ره)‌ خلخال گفت: از جمع‌آوری 250 میلیون تومان کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال در شهرستان خلخال خبر داد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse