برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد -اِلخَميس ٧ شوال ١٤٣٩ - Thursday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی از تداوم ناپایداری‌های جوی و ادامه بارش‌ها تا روز یکشنبه هفته آینده خبر می‌دهد.
 
مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: روحیه مثال‌زدنی سربازان ولایت و شهادت‌طلبی و اتحاد و انسجام لشگریان اسلام خرمشهر را آزاد کرد.
 
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه چندین طرح و پروژه عمرانی استان اردبیل به علت کمبود منابع مالی با گذشت سال‌ها همچنان تکمیل نشدند، گفت: برای رفع محرومیت و رونق تولید به رشد زیرساخت‌ها و تکمیل طرح‌های عمرانی نیازمندیم.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردببیل گفت: افزایش فعالیت‌ سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه میراث فرهنگی مورد حمایت استانداری اردبیل قرار می‌گیرد.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس استان اردبیل گفت: اصلی‌ترین چالش آمریکا نفوذ جبهه مقاومت در منطقه و جهان است
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: با همکاری مشترک مرکز تحقیقات کشاورزی استان اردبیل با شرکت فرانسوی، تولید ارقامی از گندم که مقاوم به کم‌آبی و امراض مختلف باشند، دنبال می‌شود.
 
دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: به منظور تأمین امنیت و آرامش شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در برخورد با هنجارشکنان و قانون‌گریزان به صورت جدی ادامه خواهد یافت.
 
رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل گفت: در سال گذشته، بیش از 370 هزار پرونده قضایی در دادگستری اردبیل بررسی شده و این آمار از افزایش 9 درصدی رسیدگی به پرونده‌های قضایی نسبت به سال 95 خبر می‌دهد.
 
فرماندار بیله‌سوار گفت: تاکنون 125 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان بیله‌سوار خریداری شده و پیش‌بینی می‌شود بیش از 160 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از مزارع منطقه برداشت شود.
 
استاندار اردبیل گفت: مشکل زباله باید به صورت ریشه‌ای در استان اردبیل حل شود تا بتوانیم قدم‌های بیشتری در حوزه جذب گردشگر برداریم.
 
سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ۳۰ طرح ویژه برای توسعه گردشگری در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع‌دستی برای استان اردبیل تهیه شده است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse