شهادت مظلومانه ي بانوي دو عالم بي بي فاطمة الزهرا(س) بر عموم شيعيان جهان تسليت باد.      ای یاس مصطفوی، قرآن مرتضوی شمس نور نَبَوی، ماه عَلَوی      ز غم شکستی ام، تمام هستی ام، فدای قامت خمیده ات ای شهیده ی ولا بهار هل اتی، شده به حفظ دین حق جان تو پس از نبی فدا       ای کوثر آل عبا اُمّ الشّهدا فتنه زد بر تو شرر، دادی شش ماهه پسر            
   ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند -اِلأَحَّد ٢٩ جمادي الاولي ١٤٣٨ - Sunday February 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات
 
 
«خودخواهی»، دشمن اُنس و اُلفت است و تیغ تیز جدا کننده پیوندها، و صفتی است شیطانی. «انصاف»، از آن جهت زیباست که حق و امتیاز و برخورداری را فقط برای خودمان نمی‌خواهیم، بلکه میان خود و دیگران، به نسبتی برابر نصف می‌کنیم.
 
برای این که فشار خون خود را در سطح عادی نگه دارید باید آب مورد نیاز بدن را تامین کنید. انسان برای ادامه بقای خود به آب نیاز دارد، چرا که به حفظ سطوح مناسب فشار خون و هیدراتاسیون
 
مهندس(به فارسی افغانستان: انجینیر) کسی است که در یکی از رشته‌های مهندسی آموزش دیده‌باشد و یا به طور حرفه‌ای در آن رشته مشغول به کار باشد. مهندسان از فناوری، ریاضیات، و دانش برای حلّ مسائل کاربردی استفاده می‌کنند.
 
زندگي هر يك از ما سرشار از فراز و نشيب‌هاي متعددي است كه برخي از آنها با كمي‌تلاش حل مي‌شود و برخي نياز به وقت و انرژي بيشتري دارد. هنگام عبور از گردنه‌هاي دشوار
 
ورزش برای سلامتی بدن فوق العاده است با ورزش کردن نه تنها جسم, بلکه روح و روان شما نیز سالم می ماند یکی از بهترین ورزش های روزانه پیاده روی است همین ورزش ساده باعث می شود که مغز از اکسیژن کافی بهره مند شود
 
مرغ بدون پوست و ریز خرد شده
 
مرغ خام بدون استخوان
 
با توجه به آثار و بركات ارزشمند صله رحم بي‌توجهي و كاهلي در انجام اين واجب ديني موجب خسران بزرگي در دنيا و آخرت خواهد بود.
 
محققان می‌گویند این مساله احتمالا مربوط به تاثیر محرک ورزش بر اشتهاست. هر چه کالری بیشتری بسوزانید، میل بیشتری به خوردن پیدا می‌کنید.
 
نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد رژیم غذایی سرشار از پروتئین کمک می‌کند حجم و قدرت عضله‌ها با بالا رفتن سن حفظ شوند. محققان آمریکایی اظهار داشتند: افرادی که در مجموع مقدار پروتئین بالایی مصرف می‌کنند از حجم عضله‌ای بیشتری برخوردارند.
 
شکار غیرقانونی، تخریب زیستگاه، درون‌آمیزی و دورگه‌زایی تنها چند مورد از خطراتی است که در حال حاضر جمعیت گربه‌سانان دنیا را تهدید می‌کند. شاید در قرن آینده، این پنج گربه‌سان دیگر روی کره زمین نباشند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
دانش و فناوری
پزشکی
ورزشی
جوانان
نوجوانان
بانوان
ادب و هنر
فرهنگی
اجتماعی
سیاسی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse