برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر -اِثَّلاثا ٥ محرم ١٤٣٩ - Tuesday September 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر اتحادیه مؤسسات قرآنی آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: از جمله آدابى که در استفاده از قرآن تاثیر دارد، عظیم شمردن قرآن است، به این معنا که حساب ویژه‌اى را براى آن باز کرده، قرآن را نظیر کتاب‌هاى معمولى ندانیم.
 
به‌مناسبت شروع هفته گردشگری از اول مهر ماه نخستین تشکل مردم‌نهاد گردشگری از بین علاقه‌مندان به میراث فرهنگی شهرستان سرعین با هدف حفظ و حراست از آثار تاریخی و باستانی شروع به کار کرد.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئيس اداره امور قرآني استان همدان گفت: در آئين اختتاميه طرح سراسري «ختم اخوالقرآن، نهج‌البلاغه و مسابقه غدير تا غدير» به ۱۱۰ تن از منتخبين اين برنامه كمك هزينه سفر مشهد مقدس اهداء شود.
 
صبح امروز مراسم معارفه سرپرست شهرداری اردبیل با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل و مدیران شهرداری اردبیل در ساختمان شهرداری برگزار شد.
 
معاون اداره کل ورزش جوانان استان اردبیل گفت: سی و دومين دوره تور بین‌المللی آذربايجان به‌زودی در نیر برگزار خواهد شد.
 
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل از احداث سوله در منطقه تاریخی شهریئری خبرداد و گفت: برای جلوگیری از فرسایش آثار کشف شده تاریخی احداث سوله ضروری است.
 
گروه اجتماعی: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: توجه به جایگاه و ارزش قرائت قرآن‌کریم در هیئات مذهبی طی ماه محرم مورد توجه باشد.
 
گروه فعالیت های قرآنی: كارشناس قرآني استان همدان بیان کرد: جواد سعيدي به عنوان رئیس اتحادیه قرآن و عترت استان همدان انتخاب شد.
 
آن روزی که حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) با دیدن چهره برادر، بر او گریست، در پاسخ سوال امام حسن(ع) که از علت گریه آن حضرت سوال کرد، فرمود: به جهت بلایی که به تو می رسد،
 
روز سوم ماه‌ محرم‌الحرام به یاد بزرگ کوچک بانویی، نامگذاری کرده‌اند که خیل وسیعی از عاشقانش را رهسپار مرقد شریفش می‌کند، کودکی که سرنوشت غمبارش در
 
حماسه خونین نورستگان وارسته‌ای چون قاسم بن حسن انسآن ها را ازلاک غفلت‌بیرون می‌آورد و به آنان راه و رسم از خودگذشتگی وفداکاری می‌آموزد و با ارج نهادن و
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse