،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد -اِثَّلاثا ٣ شوال ١٤٤١ - Tuesday May 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
امام جمعه اردبيل گفت: جامعه بدون عدالت و عاري از توجه به نياز هم نوعان بدترين و پست ‌ترين جامعه است.
 
رييس جمهور گفت: وزارتخانه بايد كوچك، پركار و چابك باشد ادغام اين چند وزارتخانه نبايد در روند خدمت رساني به مردم خلل ايجاد كند.
 
رئيس جمهور با بيان اين که نهاد رياست جمهوري مجموعه اي است که مردم از سراسر کشور با روحيات مختلف اميدوارانه به آن مراجعه مي کنند، خبر داد: در طول ۶ سال گذشته سي ميليون نفر براي رفع مشکلات خود به اين مجموعه مراجعه کردند.
 
آيت الله العظمي مكارم شيرازي از فتواي اخير مفتي وهابي درباره حسني مبارك به شدت انتقاد كرد.
 
رييس جمهور كنار گذاشتن قالب ها و تعصبات بيهوده، تاكيد بر عدالت، ترويج محبت و احترام به شخصيت افراد و حفظ كرامت انسان ها را لازمه گام نهادن در مسير و معرفت حقيقي دانست و گفت مفهوم عشق و مهرورزي و عدالت بايد به زمزمه مستمر همه سطوح تعليم، تربيت و آموزش كشور تبديل شود.
 
رئيس جمهوري اسلامي ايران با انتقاد از ورود الگوهاي غربي روزنامه نگاري به کشور خواستار ارائه الگوي ايراني در اين زمينه به جهان شد و تاکيد کرد: بايد در کشور ما آزادي بيان به ميزان حداکثر باشد.
 
استاندار اردبيل گفت: نهراسيدن و شجاعت از ويژگي هاي مهم خبرنگار حقيقي است.
 
رييس جمهور با تاكيد بر اينكه از جهاد دانشگاهي انتظار مي رود تراز بالاتري از حركت در مسير آرمان ها و ماموريت هاي ترسيم شده براي اين نهاد را در نظر بگيرد، اظهار داشت: جهاد دانشگاهي بايد ارتباط خود را با بدنه دانشجويي در دانشگاه ها هر چه بيشتر تقويت كند.
 
رئيس جمهوري اسلامي ايران با بيان اين که تجربه نشان داده است که مي شود کارهاي بزرگي انجام داد و مي شود يک دولت کوچک، چابک، مسلط، عالم و کارآمد داشت به معرفي وزراي پيشنهادي خود به مجلس پرداخت.
 
رئيس اداره تبليغات اسلامي پارس آباد پيش از خطبه هاي نماز جمعه سخنراني كرد.
 
آيت الله العظمي مكارم شيرازي گفت: ماه رمضان فرصت خوبي است که از هدايت تشريعي براي رسيدن به مقصود بهره ببريم.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse