سالها دل طلب جام جم از ما ميكرد      آنچه خود داشت زبيگانه تمنا ميكرد                        
   ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن -اِلأِثنين ٢٤ ربيع الثاني ١٤٣٨ - Monday january 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مصاحبه عمومي
 
 
«در حرفه بازیگری پول نیست! حدود 2000 بازیگر حرفه‌ای داریم که شاید پنج نفر از آنها زندگی مرفهی داشته باشند.»
 
می‌گوید: «نقش‌های زینتی را که برای بازیگران پا به سن گذاشته،‌ در نظر می‌گیرند، نمی‌پذیرم. پیرزن‌هایی که به درد نمی‌خورند و فقط یک گوشه نشسته‌اند».
 
مهدی صباغی متولد مشهد است و بیش از چهار دهه در عرصه‌های مختلف هنری حضوری مستمر دارد در واقع او یک حرفه‌ای به تمام معناست.
 
نیمه اول سال، پرحاشیه و جنجالی ظاهر شد؛ اول درباره باخت تیم استقلال در اینستاگرامش نوشت که حاشیه‌‌های زیادی داشت و بعد به برنامه ماه عسل آمد و از اعتیاد پدرش گفت و این که چگونه زندگی آنها را با چالش روبه‌رو کرده است.
 
نعیمه نظام‌دوست مدت‌هاست، به بازی در مجموعه‌های تلویزیونی و سینمایی گوناگون اشتغال دارد و در این سال‌ها، بارها او را در نقش‌های مختلف دیده‌ایم. خصیصه اصلی بازی نظام‌دوست،
 
رامین راستاد توانایی زیادی در ایفای نقش‌های متفاوت دارد. او در نفس گرم در قالب نقش یک آدم معتاد، استفاده درستی از لهجه انجام داد.
 
رحیم نوروزی، بازیگری توانا با قابلیت‌های زیاد است که برای اولین بار با درخشش در مجموعه پس از باران برای مخاطبان تلویزیونی شناخته شد.
 
شاهد احمدلو سال‌هاست که در سینما و تلویزیون حضور دارد. چه آن زمانی که به عنوان بازیگر در فیلم‌ها و مجموعه‌های رهایی، موش، اکباتان، باج‌خور، فردا روز دیگری است،
 
داود منفرد یکی از چهره های مطرح در طنز رادیو، تلویزیون و سینما است. تقریباً 3 دهه است که با نوع بازی و تیپ خاص خود خنده و شادی را برای مخاطبان به ارمغان می آورد. نوع لهجه، گوش سنگین، چشم های لوچ، صدای بلند و خنده های خنده دارش از او یک طناز صاحب سبک ساخته است.
 
جلیل فرجاد بازیگر و کارگردان قدیمی سینما و تلویزیون است. در دهه 60 و 70 او یکی از بازیگران پرکار بود که در بیشتر سریال‌های تلویزیونی حضور داشت.
 
تعداد کمی از بازیگران به غول‌های این حرفه بدل می‌شوند و به قله دست پیدا می‌کنند. این بازیگران بخوبی از پس هر نقشی بر می‌آیند، حتی اگر فاصله نقش با خود
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse