امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
استاد دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: در جامعه امروزی بحران هویت نسلی و دینی بسیار هشداردهنده بوده و زنگ خطری برای ما محسوب می‌شود و بانوان می‌توانند با حفظ هویت خود نقش تربیتی و اجتماعی بزرگ خود را ایفا کنند.
 
با حضور فرماندار خلخال، بهره‌برداری از اولین سایت فروشگاه اینترنتی در خلخال با نام خلخال کالا در خیابان طالقانی خلخال به بهره‌برداری رسید.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح انتظامی در روز چهارشنبه‌سوری در استان گفت: با تجمع های غیرمجاز که برای مردم ایجاد مزاحمت و سد معبر کند، برخورد می کنیم اما مخالفتی با تجمع‌های خانوادگی و تحت کنترل خانواده‌ها نداریم.
 
مدیر کمیته امداد امام‌ (ره)‌ خلخال گفت: از جمع‌آوری 250 میلیون تومان کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال در شهرستان خلخال خبر داد.
 
گویا قرار است در اردبیل با ورود مدیر جدید تمام برنامه‌های مدیریت‌های گذشته مورد بی‌توجهی قرار بگیرند.
 
رئیس مرکز بهداشت گرمی مغان گفت: در صورت واگذاری زمین یا ساختمان مناسب در کنار مرکز بهداشتی درمانی انگوت، نسبت به شبانه‌روزی کردن این مرکز اقدام می‌شود.
 
استاندار اردبیل گفت: باید اتاق فکری برای ترویج ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ شهادت در استان اردبیل تشکیل شود.
 
طی مراسمی لوگوی مسابقات والیبال آُسیایی اردبیل با ویدیو کنفرانس از فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل رونمایی شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: متاسفانه استان اردبیل در بحث کنکور در سطح کشور از جایگاه خوبی برخوردار نیست و طبق محاسبه به عمل آمده جایگاه استان اردبیل درسطح کشور در بحث کنکور در رتبه 20 قرار دارد.
 
گفتمان دینی با موضوع "آسیبهای اجتماعی در خانواده" در هنرستان فضه شهرستان خلخال برگزار شد.
 
استاد گفتمان های دینی شهرستان خلخال گفت: توجه به کارکردهای حجاب و تبیین اثرات موثر آن در جامعه الویت اساسی فرهنگ دینی است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse