برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند -اِثَّلاثا ٤ جمادي الثانيه ١٤٣٩ - Tuesday February 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
چندین پروژه و طرح خدماتی عمرانی همزمان با ایام‌الله دهه فجر در شهرستان بیله‌سوار به بهره‌برداری رسید
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: نیازمند فراهم شدن ساز و کارهای لازم برای جذب و استخدام ورزشکاران نابینا و ناشنوای مدال‌آور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی هستیم.‌
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: واحد تولید و پرورش گل رز هلندی با توان تولید ۱۵۰ هزار شاخه در سال در شهرستان خلخال افتتاح شد.
 
رئیس هیأت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اردبیل گفت: برای اجرایی شدن برنامه‌های هیأت ورزش‌ نابینایان و کم بینایان به حمایت‌های ویژه فدراسیون و اداره‌کل ورزش و جوانان نیازمندیم تا رشته‌های راکد راه‌اندازی و یا مجددا فعال شوند.
 
رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: ووشوکاران دختر اردبیلی با درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان کشور و کسب عنوان نائب‌قهرمانی، تاریخ‌ساز شدند.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز آسمان استان اردبیل ابری و مه‌آلود همراه با کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: در تولید محصول استراتژیک گندم علاوه بر تامین نیازاستان دو برابر نیز مازاد تولید داریم.
 
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان نباید اجازه دهند شکافی بین شمال و جنوب استان ایجاد شود زیرا این مساله اصلا به نفع استان نیست.
 
نائب‌رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان گفت: ورزش‌های نابینایان با ناشنوایان هیچ‌گونه سنخیتی نداشته و با ادغام این دو فدراسیون به شدت مخالف هستیم.
 
هنرمند اردبیلی گفت: همزمان با آغاز تظاهرات در اردبیل با تصمیم مردم شریف اردبیل و با عشق و علاقه ام به امام خمینی(ره) تصویر تمثال امام را رسم کردم.
 
کارشناس امور خانواده گفت: خانواده‌ها از نیازهای واقعی فرزندان خود شناخت کافی ندارند و بر اساس نیاز و توقعات موجود برنامه‌های تربیتی و فرهنگی خود را پیاده نمی‌کنند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse