از امام صادق(علیه السلام) روایت است كه حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمود كه: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا كه رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود پس بسیار بگوئید: أَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ».                              
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٣ شعبان ١٤٣٨ - Sunday April 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
به مناسبت هفته سلامت با شعار «زندگی سالم با نشاط و امید» سفره سلامت و ایستگاه نقاشی در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شبکه بهداشت و درمان کوثر در شهر کیوی برگزار شد.
 
انقلابی بودن رئیس‌جمهور به این معنی است که خستگی،انفعال، خنثی بودن، ترس و اشرافی‌گری را از خود و کابینه‌اش دور کند و به فکر نه گفتن به سرمایه‌داران زالوصفت و گردن کلفت بوده و با عدالت و نگاه منصفانه توازن مالی واقتصادی را در جامعه برقرار کند.
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل:جاده‌های استان اردبیل با ۳۸ دوربین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رصد می‌شود
 
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای مردمی انقلاب اردبیل گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب فعالیت فرا حزبی دارد و دفتر این جبهه ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری نخواهد بود.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: متاسفانه بیشترین آمار مرگ‌ومیر در کشور مربوط به بیماری‌های قلبی عروقی است که به علت تغذیه نامناسب به وجود می‌آید.
 
معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل از تربیت ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در هنرستان‌های استان خبر داد.
 
شهردار اردبیل گفت: ما به اشکال مختلف می‌توانیم از این رویداد ورزشی برای تبلیغات وسیع و گسترده برای معرفی شهر اردبیل استفاده کنیم که در این زمینه اقدامات خوبی نیز آغاز شده و انتظار می‌رود مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
 
جلسه بازنگری طرح تفصیلی شهر نمین صبح امروز باحضور مسوولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری نمین برگزار شد و راهکارهای توسعه این شهر مورد بررسی قرار گرفت.
 
واژگونی وسيله نقليه در سه راهی کوربلاغ مشگين‌شهرمنجر به کشته شدن یک مرد 66 ساله شد.
 
صدیف بدری گفت: مناظره‌های زنده تلویزیونی سبب افزایش شناخت مردم از کاندیداها خواهد شد و جامعه در شرایط حاضر از ظرفیت، آمادگی و بصیرت بالایی برخوردار است.
 
مسابقات قوی‌ترین مردان کارگر استان اردبیل برگزار می‌شود
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse