برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد -اِلخَميس ٧ شوال ١٤٣٩ - Thursday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: سال گذشته ۴۳۷ محکوم مالی با میزان محکومیت ۳۰ میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.
 
رییس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شورا یک نهاد مدنی و مردم سالار می‌باشد و بایستی در جهت مطالبات مردم حرکت کند و در این راستا لازم است از تک‌روی و عوام‌فریبی پرهیز شود.
 
سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: برای معرفی مناسب قابلیت‌های گردشگری استان اردبیل نیازمند ترسیم شبکه‌های منسجم و توجه به سه رویکرد ملی، جهانی و استانی در حوزه میراث فرهنگی هستیم.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: سرشماری بهاره قرقاول در زیستگاه‌های شمال استان اردبیل با حضور مسئولان و کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست اجرا شد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در دیدار با معاونین وزیر راه و شهرسازی با انجام مذاکرات و تنظیم صورتجلسات لازم توافقاتی حاصل شد تا 1300 میلیارد ریال به اعتبارات حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل افزوده شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: مقدمات میزبانی اردبیل از وزیر نیرو در روزهای 29 و 30 خردادماه سال جاری فراهم می‌شود.
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیله‌سوار متوسط تولید عدس در این شهرستان را حدود 950 کیلوگرم در هکتار عنوان کرد و افزود: شهرستان بیله‌سوار از نظر تولید عدس رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در شهرک‌های تازه تأسیس استان و مناطقی که از زیرساخت‌های فرهنگی لازم برخوردار نیستند، نباید توجه به پیوست‌های فرهنگی مغفول واقع شود.
 
معاون تربیت‌بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: اردبیل از لحاظ برخورداری از سرانه ورزش دانش‌آموزی جزء 4 استان انتهای جدول محسوب می‌شود.
 
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: موزه «تاریخ علوم دانشگاه محقق اردبیلی» برای سومین سال پیاپی به عنوان موزه برتر کشور در سال ۹۶ از سوی شورای کمیته ملی موزه‌های ایران (ایکوم) انتخاب شد.
 
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: متاسفانه حدود ۷۷۰ محکوم مالی غیرعمد در زندان‌های استان اردبیل محبوس‌اند که ۲۴۵ نفر از آنها به دلیل مهریه در زندان هستند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse