،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين -اِثَّلاثا ١٩ رجب ١٤٤٠ - Tuesday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آموزش و پژوهش
 
 
این جعبه را می‌توان به‌عنوان کیف استفاده نمود شما می‌توانید برای هدیه به اشخاص جوان‌تر از کاغذ‌های رنگی استفاده کنید.
 
کاغذ ضخیم سبز روشن ۱۵ در ۶۰ سانتی‌متر برای جعبه داخلی، کاغذ ضخیم سفید ۳۳ در ۳۸ ساننی‌متر برای جعبه بیرونی، کاغذ ضخیم سبز ۱۸ در ۳۸ سانتی‌متر برای تزئین
 
برای ساخت این جعبه کادوئی کریسمس از کاغذ نقره‌ای و طلائی استفاده می‌شود. اما برای مناسبت‌های رسمی دیگر شما می‌توانید رنگ کاغذها را تغییر دهید.
 
این جعبه را همانند جعبه دو رنگ ضخیم بسازید اما عمق آن را ۱ سانتیمتر بگیرید. این جعبه برای بسته‌بندی دستمال یا روسری مناسب می‌باشد.
 
این جعبه از کاغذ ضخیم ساخته می‌شود و می‌‌توان آن را روی هم قرار داده و فشار دهید تا فضای کمتری اشغال کند. شما می‌توانید جعبه‌های زیادی با رنگ‌های مختلف بدین‌گونه ساخته و از آنها در میهمانی‌ها استفاده نمائید.
 
با فرا رسيدن فصل بهار و جلوه رنگارنگ گل ها و گياهان آپارتماني، دفعات بسياري به تهيه يک گياه مناسب خانگي فکر مي کنيم و چه بسا گياهي را به خانه آورده، اما در نگهداري آن موفق نمي شويم. بايد به ياد داشته باشيد که هنگام انتخاب گياه مناسب، به شرايط منزل خود و هم چنين جاي گياه در منزل فكركنيد.
 
این جعبه شش ضلعی و دسته‌دار می‌باشد. کاغذ رنگی متناسب و همرنگ گل را انتخاب نموده و جعبه را بسازید.
 
الكترون معناي يوناني كهربا است كهربا ماده اي است كه در مالش به پارچه پشمي باردار شده و خرده هاي كوچك كاه را جذب مي كند اين ربايش بعلت نيرويي مرموز اتفاق مي افتد كه يونانيان آن را الكتريسيته ناميده اند.
 
از فيلسوفان و مرتاضان هندي پرسيدند: آيا پس از اين همه دانش و فرزانگي و رياضت هنوز هم به رياضت مشغولي؟ گفت: آري. گفتند: چگونه؟ گفت: وقتي غذا مي خورم صرفاً غذا مي خورم و وقتي مي خوابم فقط مي خوابم. اين شايد بزرگ ترين ثمره ي تمرکز است.
 
این جعبه سفید را با برچسب‌های حروف و اشکال زیبا تزئین نمائید. از آن برای پر کردن شکلات‌های یکجور استفاده می‌شود.
 
این جعبه به زیبائی دستمال گردن شما می‌افزاید. سعی کنید طرح‌های جذابی با برچسب و کاغذ رنگی روی آن درست کنید.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 62 63 64 65 66 67 68 [ 69 ] 70 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
آموزشی
پژوهشی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse