،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير -اِسَّبِت ١٣ ذو القعده ١٤٤١ - Saturday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات بانوان
 
 
اشتغال زنان در خارج از منزل موضوع جديدي نيست. از زماني كه محيط كاري و خانوادگي زنان از يكديگر جدا شد و ايشان براي كاروفعاليت به خارج از خانه رفتند. به موضوع اشتغال آنان با ديدگاه جديدي نگريسته شد. اكنون بيش از دويست سال از زماني كه زنها در قلمرو بازار كار، به توليد كالا و خدمات پرداختند مي گذرد.
 
درست است که از لحاظ انساني، مرد و زن مساويند، و چه بسا زني (همانند حضرت زهرا) با تلاش خود، از تمام مردان تاريخ برتر مي شود؛ ولي مسأله به معناي تساوي حقوقي و فقهي نيست. اختيارات و تکاليف هر شخص بر اساس اهداف ازدواج و زندگي خانوادگي توسط شرع و عقلاء تعيين مي شود.
 
اتوهاي بخار اگر آب معمولي و حتي آب جوشيده بريزيد موجب مي شود منافذ آن گرفته شود و باز كردن آن ها مشكل است پس بايد در آن ها آب مقطر بريزيد و اگر آب مقطر نداريد از آب باران استفاده كنيد و نيز مي توانيد از برفك هاي يخچال استفاده كنيد و آن ها را آب كنيد و در يطري هايي جمع آوري كنيد و در اتو بريزيد.
 
«و از جمله نشانه‏هاي [توانايي و يگانگي] او اين است كه براي شما از جنس خودتان همسراني آفريد تا در كنار آنها آرامش يابيد و همو در ميان شما دوستي و مهرباني قرار داد. بي‏ترديد در اين [تدبير حكيمانه] نشانه‏هايي [روشن‏] براي مردمي است كه مي‏انديشند.»
 
شرکت«پنتان» که رنگ سال را انتخاب مي کند، نارنجي مايل به قرمز را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۲ ميلادي معرفي کرده است. اما رنگ نارنجي چه ويژگي هايي دارد، ترکيب آن با چه رنگ هايي سبب مي شود تا دکوراسيون زيباتري داشته باشيم و براي اين که خانه مان به«رنگ سال» درآيد،
 
بنظر مي رسد بطور متوسط اثر ژنها اساسا درزنان مهم تر از مردان است. همچنين ممکن است ژنهايي وجود داشته باشند که احتمال افسردگي را در زنان در پاسخ به محيط هورموني متغيرشان، تغيير دهند.
 
نمی توان گفت رفتارهای پرخاشگرانه بین زن و شوهر خیلی طبیعی است اختلاف و گاهی دعوا تا چه حد در زندگی زناشویی طبیعی است و اگر از چه حدی بگذرد نگران کننده می شود؟
 
همه اجزاي سالاد را در باديه بريزيد و زيرورو كنيد، سپس در ظرف سالاد بريزيد.
 
1 - در اتاق نشیمن بهتر است از کاغذهای دیواری با الیاف طبیعی و پارچه‌ای استفاده کنید تا یک حس دوستانه و صمیمی به اطراف و اطرافیان‌تان منتقل شود.
 
شستن لباس ها یکی از کارهای خانه است که باید در آن دقت شود چون اگر اشتباهی در آن شود باعث آسیب به لباس ها می شود که خیلی از آن ها جبران پذیر نیست .در اینجا ما به شما چند باید و نباید در مورد شستن لباس ها می گوییم تا با خواندن آن ها کمتر دچار مشکل شوید.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 642 643 644 645 646 647 648 [ 649 ]  
   
آشپزی در خانه
اصول خانه داری
رفتارشناسی
حجاب شناسی
زن و اسلام
همسرداری
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse