برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر -اِلخَميس ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩ - Thursday December 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آموزش و پژوهش
 
 
کاغذ ضخیم سفید ۳۷ در ۴۴ سانتی‌متر برای بدنه، کاغذ ضخیم سفید ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر برای دهانه بالای بطری، نخ یا سیم‌ طلائی و نقره‌ای ۵ تکه‌ هر کدام به‌طول ۶۰ سانتی‌متر
 
هدف: افزايش توانايي هاي رواني اجتماعي کودکان و نوجوانان به منظور مقابله با مشکلات و کشمکش هاي زندگي، پژوهش هاي بي شماري نشان داده اند که بسياري از مشکلات بهداشتي و اختلالات رواني عاطفي، ريشه هاي رواني اجتماعي (sychosocial) دارند.
 
این جعبه برای بسته‌بندی دستکش، شال‌گردن یا دستمال گردن حریر بسیار مناسب می‌باشد. شما می‌توانید با تغییر دادن اندازه ارتفاع آن جعبه بزرگتری بسازید.
 
شما می‌توانید دهان این جعبه را باز کرده و هدایا را داخل آن قرار دهید یا از آن بیرون بیاورید. همچنین این جعبه وسیله تزئینی مناسبی برای اتاق بچه‌ها می‌باشد.
 
زمانی‌‌که دو قلب به شکل بسته باشند یک خط منحنی ظریف و زیبا در پشت و جلو شکل می‌گیرد که برای بسته‌‌بندی دستکش، کیف پول یا شال گردن بسیار مناسب می‌باشد.
 
این جعبه از قسمت وسط پائین باز می‌شود بنابراین برای بسته‌بندی یک بطری یا هدیه مستطیلی شکل مناسب می‌باشد. اندازه نهائی: طول ۱۲ سانتی‌متر، عرض ۶ سانتی‌متر، ارتفاع ۲۴ سانتی‌متر
 
این جعبه از کاغذ کتانی شیک و ظریف ساخته می‌شود. به‌طریقه وصل کردن ربان دقت کافی داشته باشید. شما می‌توانید از این جعبه برای جای جواهر آلات استفاده کنید.
 
شما می‌توانید ازاین جعبه به‌عنوان کیف‌دستی استفاده نمائید. این جعبه از لحاظ حجم ظرفیت قابل ملاحظه‌ای دارد و می‌توان از آن برای مقاصد گوناگون استفاده نمود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی                  
   
آموزشی
پژوهشی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse