امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
تبعات هشت سال جنگ تحمیلی به گوشه و کنار این سرزمین کشیده شد و حتی دورترین روستاها به مناطق جنگی هم از مصائب آن در امان نماندند و چه خانواده‌ها که داغدار نشدند.
 
بي‌تابي و قرار از كف دادن و يا همان جزع و فزع واكنش افراد ضعيف در برابر مصيبت است. بي‌تابي نه تنها موجب تخليه هيجان نمي شود، بلكه موجب افزايش مصيبت و موجب بزرگ نمايي آن نزد فرد آسيب ديده مي‌شود.
 
شلغم حاوی آنتى بیوتیک قوى است و به همین دلیل با وجود اینکه داراى مقدار زیادى مواد قندى قابل جذب است، با این همه هیچ گاه تحت تاثیر میکروب‌هاى هوا فاسد نمى‌شود.
 
درصد بالایی از افراد روی پوستشان خال‌های رنگی سطحی یا برجسته دارند. همیشه هم این سؤال پیش می‌‌آید که آیا وجود این خال‌ها در پوست می‌تواند خطرناک باشد؟
 
در قرآن کریم از شیطان سخن بسیار زده شده ... اینکه از چه جنسی است، چه می خواهد، اصلا چه شد که شیطانی که جزو فرشتگان بود از درگاه خداوند رانده شد؛
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تولید و اشتغال چرخه های محرک اقتصاد جمهوری اسلامی ایران است.
 
آفت بزرگی که از گذشته و در حال حاضر دامن‌گیر جامعه ما شده است، اولویت دادن مباحث صرفا سیاسی (جناحی) و دخالت دادن آن در همه عرصه‌های کشور است، متاسفانه تا به امروز برای مدیران و فعالان سیاسی عبرت نشده است که اساس مدیریت کشور بازی‌های سیاسی و جناحی نیست.
 
امام جمعه نیر گفت: دلجویی از خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها وظیفه دینی و ملی ما است.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تلاش جهادی در راستای افزایش تولید و اشتغال از جمله اولویت‌های جهاد کشاورزی استان اردبیل است.
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تا پایان روز پنجم ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی یک هزار و 957 نفر داوطلب ثبت نام کردند.
 
فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: تا پایان روز پنجم برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بیله‌سوار۲۱۵ نفر ثبت نام کردند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse