،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد -اِلأَربِعا ٤ شوال ١٤٤١ - Wednesday May 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
رئيس جمهور گفت:‌ مردم مسلمان، مومن و متعهد استان اردبيل با اصالت‌ ترين ماهيت شيعي و اسلامي را در تاريخ اين سرزمين پابرجا نگه داشته‌اند.
 
رئيس جمهوري اسلامي ايران با اشاره به اينکه هم اکنون ۴۰ هزار ميليارد تومان از محل يارانه ها در ميان مردم بازتوزيع مي شود گفت: جا دارد که اين ميزان تا سه برابر افزايش يابد.
 
عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: رهبري حضرت آيت الله خامنه اي در پشت سر گذاشتن بحران ها و قضاياي بعد از انتخابات رياست جمهوري در سال ۸۸ حکيمانه بود.
 
رئيس مجلس خبرگان رهبري با بيان اين که وحدت به معناي يکي شدن نيست ولي منظور از وحدت ائتلاف در مشترکات است، به گروه هاي سياسي و فعالان عرصه انتخابات توصيه کرد: به خاطر سليقه هاي فردي و گروهي وحدت و صميميت در انقلاب را مخدوش نکنيد.
 
استاد دانشگاه مفيد حذف ربا و حرکت در راستاي تحقق اهداف نظام اقتصادي اسلامي را از مهمترين مؤلفه هاي بانکداري اسلامي برشمرد و با تأکيد بر اينکه گاهي بانکداري بدون ربا رعايت نمي شود گفت: اگر بانک ها طبق ضوابط عمل کنند بانکداري بدون ربا تحقق مي يابد.
 
استاندار اردبیل گفت: کلام هدایت‌گرایانه مقام معظم رهبری در تمام جریان‌ها و رخدادها باید به صورت یک مجموعه کامل از عبرت‌ها و درس‌های آموختنی تهیه شود.
 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: مصلي بايد در كنار اقامه نماز جمعه پاسخگوي همه فعاليت ‌هاي فرهنگي منطقه و مكاني براي پرورش و تامين تدين جوانان باشد.
 
معاون فرهنگي سازمان اوقاف با تأکيد بر جايگاه والاي زکات در دين اسلام زکات را يکي از پايه هاي رشد اقتصادي خواند و با اشاره به فلسفه و مصارف زکات فطره گفت: زکات فطره مکمل و تمام کننده روزه است و احتياط مستحب اين است که زکات فطره به فقرا داده شود.
 
رييس جمهور، سياست دفاعي ايران را بازدارنده خواند و اعلام كرد كه هيچ گاه از قدرت دفاعي خود براي فتح سرزمين ها و تسلط بر بشريت استفاده نمي كنيم.
 
مسوول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه بوعلي سينا با بيان اين كه «شب قدر به معناي اندازه گيري است» گفت: در اين شب حوادث يكسالي كه قرار است براي انسان اتفاق بيفتد، مقدر مي شود.
 
امام جمعه اردبيل گفت: جامعه بدون عدالت و عاري از توجه به نياز هم نوعان بدترين و پست ‌ترين جامعه است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse