امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: نقطه نظرات و ایرادات مربوط به لوگوی مسابقات، بلافاصله به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام شد، هرچند در تصویب و تأیید لوگوی مسابقات بیشتر به مسائل ملی توجه می‌شود و مسؤولان ورزش استان اردبیل هیچ نقشی در تصویب لوگو نداشتند.
 
گروه معارف: زن امین الهی است و به عنوان امین حق‌الله از نظر قرآن مطرح است. این مقام، حرمت و حیثیت را خدای سبحان که حق خود اوست به زن هدیه کرده است.
 
گروه معارف: نساء چهارمین سوره قرآن کریم است و ۱۷۶ آیه دارد این سوره در مدینه و پس از هجرت نازل شده است و علاوه بر فضائلی که برای قرائت این سوره آمده،
 
گروه فرهنگی: یکی از اقداماتی که در لحظه تحویل سال در زنجان انجام می‌شود حضور مردم در مساجد و قرائت چهل بار سوره یاسین و دمیدن در آب است که بعدا این آب را به صورت تبرک به منزل برده تا سال خود را با معنویت آغاز کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: با توجه به فرصت کم باقی‌مانده تا آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، جلسات برگزار شده در کمیته‌ برگزاری مسابقات به صورت عملیاتی و اجرایی بحث شوند.
 
با حضور مسؤولان ورزشی شهرستان اردبیل، از مدال‌آوران و قهرمانان رشته ورزشی ووشو در شهرستان اردبیل تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تولید پایدار پایه و اساس اقتصاد مقاومتی است و با افزایش تولید می توان به اشتغال پایدار و همیشگی دست یافت.
 
وزیر کشور در حکمی جعفر فهیمی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل منصوب کرد.
 
سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: محققان و پژوهشگران مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل عناوین برتر کنگره و همایش ملی را در اسفند ماه جاری کسب کردند.
 
سرمربی تیم فوتبال ساوالان یوردوم مشگین‌شهر گفت: آرزوی بسیاری از ورزشکاران حضور در تیم‌های سطح بالای استان بوده و کسانی که در سقوط تیم فوتبال شهرداری اردبیل نقش داشتند، ظلم بزرگی در قبال آرزوهای ورزشی جوانان استان انجام دادند.
 
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، آیین تودیع و معارفه مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان امروز چهارشنبه برگزار شد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse