امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
در بیست و پنجمین روز از اسفند ماه با مشارکت 30 اکیپ خدمات شهری و مشارکت فرمانداری و ساير دستگاه‌ها طرح خانه تکانی شهری خلخال آغاز شد.
 
مدیر مسؤول انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل گفت: به همت انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل دو عنوان کتاب در حوزه کشاورزی و محیط زیست منتشر شد.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: 4 هزار نفر از نیروهای پلیس درگیر طرح نوروزی امسال خواهند بود.
 
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز تولید و توزیع فراورده‌های دامی در اردبیل اجرا می‌شود.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در استان اردبیل 41 هزار و 377 واحد مسکن مهر وجود دارد که 39 هزار و 240 واحد آنها تحویل داده شده است و تا پایان سال آینده واحدهای باقی‌مانده نیز در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
 
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی مغان گفت: رسانه‌های بی شماری هجمه فرهنگی برای از بین بردن جایگاه ویژه زنان در اسلام به راه انداختند و ما باید بیدار باشیم.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: از جمله خبرهای خوشی که در سال 96 محقق خواهد شد، تزریقات اعتباری خاص در ورزش کشور است که با اجرایی شدن افزایش 27 صدم از 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده شاهد توسعه بهتر ورزش در استان خواهیم بود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در انتخابات گذشته مشکلاتی و کاستی‌هایی در مراحل برگزاری انتخابات بود که با تدابیر انجام شده زیرساخت‌های لازم برای انتخابات سال 96 پیش‌بینی شده است.
 
فرماندار شهرستان خلخال گفت: حضور بانوان در امور ورزشی و سازماندهی مناسب آنان، نویدبخش یک حرکت اجتماعی پویا است.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: اگر خانواده‌ها مشارکت جدی در برگزاری هرچه ایمن تر مراسم چهارشنبه آخر سال نداشته باشند، عواقب ناگواری برای همه مردم خواهد داشت.
 
استاد دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: در جامعه امروزی بحران هویت نسلی و دینی بسیار هشداردهنده بوده و زنگ خطری برای ما محسوب می‌شود و بانوان می‌توانند با حفظ هویت خود نقش تربیتی و اجتماعی بزرگ خود را ایفا کنند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse