برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر -اِثَّلاثا ٥ محرم ١٤٣٩ - Tuesday September 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آموزش و پژوهش
 
 
كودك را تشويق كنيد خودش به دنبال يافتن پاسخ سؤالاتش برود. بچه ها در كودكي مثل دانشمندان كوچكي هستند. آن ها مدام فرضيه مي دهند و اين فرضيه ها را آزمايش مي كنند.
 
در ابتدا تا می توانید درباره كاشف تان بیشتر بدانید. تا مي توانيد اطلاعات درباره او پيدا كنيد و بخوانيد. هم از اينترنت و هم از كتابخانه استفاده كنيد. از موتور هاي جستجوي خوب، دايره المعارف و كتاب هاي اشخاص درباره كاشفان استفاده كنيد.
 
اول، تا مي توانيد درباره مخترعي که مي خواهيد درباره اش بنويسيد اطلاعات به دست بياوريد. هر چه قدر كه مي توانيد درباره او مطلب بخوانيد. هم از طريق اينترنت و هم از طريق كتابخانه مطالعه كنيد.
 
در ابتدا بايد درباره جانوري كه انتخاب كرده ايد هر چه كه مي توانيد مطلب بخوانيد. هم از طريق اينترنت و هم از طريق كتابخانه اطلاعات به دست آوريد. از طريق يك موتور جستجوي خوب، دايره المعارف و كتاب هایي كه افراد درباره جانوران نوشته اند اين اطلاعات را كسب كنيد.
 
موضوعات گزارش تحقيقي علمي: براي اين که درباره يک حيوان گزارش بنويسيم بايد ساختمان بدن، تغذيه، محيط زندگي، چرخه زندگي، دشمنان و ديگر واقعيات جالب درباره جانور را توصيف کنيم.
 
شروع: اول،‌ هر چه می توانید درباره سیاره ای که انتخاب کرده اید بیشتر بدانید. هر چه مي توانيد اطلاعات بيشتري درباره آن پيدا كنيد. هم اينترنت و هم كتابخانه استفاده كنيد.
 
در ابتدا تا مي توانيد درباره استان تان مطالعه کنيد و درباره آن اطلاعات به دست آوريد. هم از طريق اينترنت و هم از راه کتابخانه مي توانيد اطلاعات به دست آوريد. هم چنين از موتور جستجوي خوب، دايره المعارف ها و کتاب هايي که درباره استان تان وجود دارد استفاده کنيد.
 
مدتي است گسترش علم روانشناسي و جامعه شناسي به اين نتيجه منتهي شده كه كودكان و نوجوانان نيازمند فضاهاي آموزشي شاد هستند. به ويژه اين كه با گسترش شهرنشيني خانه ها بيش از پيش كوچك شده، شكل آپارتماني پيدا كرده اند و امكان حركت و بازي را از بچه ها گرفته اند.
 
امروزه با پيدايش آموزش الکترونيکي، تصورات قبلي در زمينه نياز به وجود امکانات فيزيکي بسيار براي امر آموزش و يادگيري در سطح عمومي و آموزش عالي دچار تحول و دگرگوني جدي شده است. اکنون با به صحنه آمدن دانشگاه ها و مراکز آموزش الکترونيکي، امکان يادگيري در هر زمينه اي، براي هر فردي در هر زمان و
 
همه روانشناسان پرورشي و متخصصان آموزشي معتقدند که توانايي هاي آفريننده و شيوه هاي فکري واگرا را مي توان به افراد، به ويژه به کودکان و نوجوانان، آموزش داد. تجارب کودکان را به موقعيت هاي خاص محدود نکنيد: سؤالاتي بپرسيد که با چرا و چگونه آغاز مي شوند، نه کجا و چه کسي و چه وقت.
 
نشست ارزيابي حوزه پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي استان اردبيل با حضور حجت‌الاسلام دارابي مدير کل دفتر برنامه ريزي و توسعه آموزش هاي تخصصي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي و هيئت همراه در دفتر معاونت معاون فرهنگي آموزشي و پژوهشي اين اداره کل برگزار شد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 52 53 [ 54 ] 55 56 57 58 59 60 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
آموزشی
پژوهشی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse