از امام صادق(علیه السلام) روایت است كه حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمود كه: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا كه رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود پس بسیار بگوئید: أَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ».                              
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۶ ارديبهشت -اِلأَربِعا ٢٩ رجب ١٤٣٨ - Wednesday April 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آموزش و پژوهش
 
 
ساخت این جعبه بسیار ساده می‌باشد اما برای درست کردن بابانوئل باید زمان و دقت بیشتری صرف شود. سعی کنید یک نمونه جذاب آن را درست کنید.
 
این جعبه دینامیکی با تکه‌های موجی شکل در سه رنگ ساخته شده است و برای بسته‌بندی شکلات‌ها یا به‌عنوان جعبه لوازم زیور آلات یا آرایشی استفاده می‌شود.
 
خطر بازگشت به بي سوادي نو سوادان به دليل مستمر نبودن آموزش و كاربرد سواد در زندگي آنان از عمده مسائلي است كه برنامه ريزان سوادآموزي را به مطالعه، تعمق و تلاش وا داشته است. تحقيقات و بررسي ها حاكي از آن است كه آموزش مداوم از بازگشت نو سوادان به بي سوادي جلوگيري مي كند
 
اهداف پژوهش شامل اکتشاف، توصيف، تبيين، فهم، پيش بيني، تغيير، ارزشيابي، و برآورد تاثير است. اما توجه داشته باشيد که يک پروژه تحقيقاتي مي تواند فقط يکي از اين اهداف، يا شايد، چند هدف را به ترتيب تعقيب کند. براي مثال، يک مطالعه مي تواند صرفا توصيفي باشد، يا شايد با مرحله توصيف آغاز شود...
 
پژوهش يک روند فعالانه، هوشيارانه و سامانمند براي کشف، تعبير و بازنگري پديده ‌ها، رخدادها، رفتارها و فرضيه ‌ها است. پژوهش هم چنين براي استفاده از پديده ‌هاي موجود براي دست يافتن به راهکارهاي عملي و فناوري‌ ها بکار مي ‌رود. به طور معمول پژوهشگر نتايج پژوهش خود را در مجله ‌هاي علمي ارائه مي ‌دهد.
 
در دنياي امروز دانايي يکي از محورها و شاخص هاي اصلي پيشرفت و تعالي هر جامعه محسوب مي شود. سنجش سطح دانايي به ميزان توليد و مصرف اطلاعات و گسترش دانايي به دسترسي سريع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. دانسته هاي ما يا از طريق مطالعه منابع اطلاعاتي موجود حاصل مي شود يا...
 
يکي از اين الزامات زمينه سازي بستر ساختار فرهنگي در هر جامعه و نهاد مي باشد به نحوي که اشاعه فرهنگ علمي و پژوهشي در نهاد آموزش و پرورش منجر به بهبود در سرعت بخشي به پژوهش هاي آموزش و پرورش گردد.
 
يکي از ويژگي هاي ممتاز تفکر انسان، آفرينندگي يا خلاقيت است. رابرت گانيه(به نقل سيف،۱۳۸۳) آفرينندگي را نوعي حل مساله مي داند که تازگي نتايج تفکر آفريننده از ويژگي هاي آن است. در نظريه ي گيلفورد، آفرينندگي بر حسب تفکر واگرا تعريف شده است.
 
قبل از تصميم گيري براي نصب و راه اندازي TCP\IP بر روي لينوكس بايد از آماده بودن فايل سيستم براي اين كار مطمئن شويد. براي اين كار كافي است چند گام ساده را طي كنيد. نخست آنكه بايد از نصب بودن نرم افزار شبكه اطمينان بيابيد. اين موضوع در زمان نصب لينوكس از كاربر سوال مي شود ...
 
طرح ساخت اين سايت توسط دو دانشجو بنام هاي Larry Page و Sergey Brin در يکي از خوابگاه هاي دانشگاه استانفورد پي ريزي شد و بعد از مدتي به بزرگترين و محبوبترين موتور جستجو (search engine) در دنيا تبديل شد که در حال حاضر بيش از هشت ميليارد صفحه وب را در پايگاه داده اي (database) خود جمع آوري کرده است.
 
پيشرفت هاي جديد در حوزه فنّاوري اطلاعات مفاهيم جديدي چون: دهكده جهاني، جامعه اطلاعاتي، جامعه مجازي و فرهنگ مجازي را پديد آورده است كه پيآمدهاي عملي كردن اين مفاهيم تأثيرات خوب و بد بسياري را بر فرهنگ هاي مختلف دارد و آن ها را بيش ازگذشته در معرض تبادل، درهم آميختگي و رويارويي با يكديگر قرار مي دهد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 52 53 [ 54 ] 55 56 57 58     مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
آموزشی
پژوهشی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse