امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ جمعه ۴ فروردين -اِجُّمعَة ٢٥ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Friday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آموزش و پژوهش
 
 
يکي از اين الزامات زمينه سازي بستر ساختار فرهنگي در هر جامعه و نهاد مي باشد به نحوي که اشاعه فرهنگ علمي و پژوهشي در نهاد آموزش و پرورش منجر به بهبود در سرعت بخشي به پژوهش هاي آموزش و پرورش گردد.
 
يکي از ويژگي هاي ممتاز تفکر انسان، آفرينندگي يا خلاقيت است. رابرت گانيه(به نقل سيف،۱۳۸۳) آفرينندگي را نوعي حل مساله مي داند که تازگي نتايج تفکر آفريننده از ويژگي هاي آن است. در نظريه ي گيلفورد، آفرينندگي بر حسب تفکر واگرا تعريف شده است.
 
قبل از تصميم گيري براي نصب و راه اندازي TCP\IP بر روي لينوكس بايد از آماده بودن فايل سيستم براي اين كار مطمئن شويد. براي اين كار كافي است چند گام ساده را طي كنيد. نخست آنكه بايد از نصب بودن نرم افزار شبكه اطمينان بيابيد. اين موضوع در زمان نصب لينوكس از كاربر سوال مي شود ...
 
طرح ساخت اين سايت توسط دو دانشجو بنام هاي Larry Page و Sergey Brin در يکي از خوابگاه هاي دانشگاه استانفورد پي ريزي شد و بعد از مدتي به بزرگترين و محبوبترين موتور جستجو (search engine) در دنيا تبديل شد که در حال حاضر بيش از هشت ميليارد صفحه وب را در پايگاه داده اي (database) خود جمع آوري کرده است.
 
پيشرفت هاي جديد در حوزه فنّاوري اطلاعات مفاهيم جديدي چون: دهكده جهاني، جامعه اطلاعاتي، جامعه مجازي و فرهنگ مجازي را پديد آورده است كه پيآمدهاي عملي كردن اين مفاهيم تأثيرات خوب و بد بسياري را بر فرهنگ هاي مختلف دارد و آن ها را بيش ازگذشته در معرض تبادل، درهم آميختگي و رويارويي با يكديگر قرار مي دهد.
 
این نمونه یک طرح منحصر به فرد و استثنائی برای جعبه کادوئی می‌باشد، زیرا این جعبه نه تنها بسته کادوئی شما را کاملاً محفوظ نگه می‌دارد بلکه سبب جلب توجه دیگران نیز می‌شود.
 
بسياري از مفسران به خصوص متاخران به«تفصيل‏» در مورد تفسير علمي معتقد هستند؛ زيرا تفسير علمي، شيوه ‏هاي فرعي و اقسام مختلفي دارد که بعضي صحيح و معتبر و و برخي نامعتبرند.
 
این جعبه برای نگهداری کتاب می‌باشد و استفاده‌‌های زیادی دارد. شما می‌توانید رنگ کاغذ را به‌دلخواه تغییر دهید.
 
ماده اصلي شمع سازي پارافين است كه ماده اي است سفيد و نيمه شفاف كه از روغن هاي سنگين نفت به دست مي آيد و در شكل هاي قالبي، پولكي، پودري، كريستال، گل، مايع، ژله اي و... در بازار موجود مي باشد.
 
بعضی اوقات ممکن است که شما به دوستانتان جوراب هدیه دهید، بسته‌بندی کردن جوراب‌ها و قرار دادن در این جعبه ارزش کار شما را بالا برده و جلوه خاصی به هدیه شما می‌بخشد. شما می‌‌توانید به میل و سلیقه دلخواه خود از رنگ دیگری برای ساخت جعبه استفاده کرده و آن را به‌نوع دیگری تزئین کنید.
 
از کاغذهای سفید و صورتی استفاده کرده و این جعبه را که برای بسته‌بندی کلوچه و آب‌نبات مناسب می‌باشد، بسازید.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 52 53 [ 54 ] 55 56 57       مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
آموزشی
پژوهشی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse