،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر -اِثَّلاثا ٤ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات اجتماعی
 
 
شرط رسیدن به موفقیت این است که ابتدا باور کنیم که می توانیم موفق شویم. اعتقاد درونی به اینکه شما قدرت انجام کاری را دارید و لیاقت رسیدن به هدف را هم دارید ضامن موفقیت شماست. این مقاله 26 راهکار اساسی برای داشتن کلید های موفقیت به شما معرفی میکند.
 
خانواده‌ها با هم متفاوتند. هر كدام خصوصيات، رسوم، الگوهاي فكري و روش‌هايي خاص براي برقراري ارتباط با يكديگر دارند. پس نمي‌توان الگويي خاص و با قواعد مشخص را به عنوان «دستورالعمل داشتن خانواده موفق» به همه تعميم داد. از طرف ديگر خانواده بايد قوانين خاص خود و تعريف‌هايي نيز داشته باشد.
 
از نظر جهان بینی توحیدی، امید تحفه الهی است که چرخ زندگی را به گردش وا می دارد و موتور تلاش و انگیزه را پر شتاب می کند. اگر روزی امید از انسان گرفته شود، دوران خمودگی و ایستایی او فرا می رسد. امیدوار بودن، هنری است که باید همگان به خصوص نسل پویای جوان آن را فرا گیرند.
 
زن برای اینکه احساس کند شوهرش او را دوست دارد باید از ناحیه همسرش بارها مورد محبت قرار گیرد. یک یا دو بار ابراز محبت هر اندازه هم که مهم باشد نمی تواند برای زن رضایت بخش باشد. زن از نظر روحی و عاطفی احتیاج به توجه و محبت دارد مردان باانجام کارهای کوچک و جزئی می توانند این نیاز را برآورده سازند.
 
اگر شما هم از آن دسته آقایانی هستید که خود را در کار و مشکلات روزانه غرق کرده اید، بهتر است چند دقیقه ای دست از سر قبض های پرداخت نشده آب، برق و گاز....و قسط های عقب مانده شهریه بچه ها بردارید و فقط با برداشتن ۱۰ گام ناقابل، مثل همیشه برای همسرتان بهترین شوهر دنیا باشید.
 
اعتیاد به مواد مخدر و سوء مصرف مواد، یکی از معضلات جامعه بشری است. روند رو به گسترش اعتیاد بنیان های جوامع را در ابعاد گوناگون اقتصادی، اجتماعی، اخلاقی و فرهنگی تحت تأثیر قرار می دهد و آنها را از درون دچار فساد و تباهی می کند و در نهایت به انحطاط می کشاند.
 
از آغاز آفرینش(شروع زندگی آدم و حوا) کانون خانواده ایجاد شده که هم اکنون کشورهای غربی به شکل های مختلف در پی پاشیده شدن این کانون هستند.
 
در فرهنگ عاشورا، اربعین به چهلمین شب شهادت حسین بن علی(ع) گفته می شود که مصادف با روز بیستم ماه صفر است. از سنت های مردمی گرامیداشت چهلم مردگان است، که در روز بیستم صفر نیز، شیعیان، مراسم سوگواری عظیمی را در کشورها و شهرهای مختلف به یاد عاشورای حسینی بر پا می کنند.
 
روش مبارزه ملت ایران نیز عاشورایی است. همان طور که اگر دعوت مردم کوفه از امام برای مقابله با حاکمیت استبدادی امویان نبود، چنان انقلابی به وقوع نمی پیوست، امام خمینی نیز با تکیه بر مردم، ایستادگی کرد.
 
مي توان از رنگ ها به عنوان يک زبان جهاني و همگاني استفاده کرد، زيرا رنگ ها در هر کجاي دنيا که باشند، بيانگر يک پيام است. آنها احساسات را بر مي انگيزند و اشکال مي توانند به رنگ هاي متفاوت تاثيرات متفاوتي روي انسان بگذارند.
 
انتخاب روزی به عنوان روز دوستی و عشق در سال کار بسیار قشنگی است .بهانه ای است که ما بتوانیم یکبار دیگر علاقه خود را به کسی که دوستش داریم نشان دهیم که عروسک و گل و شكلات و کادو همه بهانه عشق هستند .
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 512 513 514 515 [ 516 ] 517 518 519   مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
جامعه شناسی
روانشناسی
آسیب شناسی اجتماعی
خانواده
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse