امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
فرماندار اردبیل گفت: از داوطلبین شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا خواهشمندیم تا برای ثبت نام فردا به فرمانداری و بخشداری‌های مرکز استان مراجعه کنند و روند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.
 
فرماندار شهرستان نیر گفت: 6هزار و 500 نفر نیز از مراکز تاریخی و گردشگری شهرستان نیر بازدید کردند.
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: خدمات ارائه شده توسط این جمعیت در تعطیلات نوروزی قابل تقدیر است.
 
کارشناس نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی گفت: هر چقدر کاکائوی مصرفی تلخ‌تر باشد میزان شکر آن کمتر و درصد کاکائوی آن بیشتر خواهد بود بنابراین بهتر است شکلات‌های تلخ‌تر و تیره‌تر جایگزین شکلات‌های شیرین شوند.
 
تبعات هشت سال جنگ تحمیلی به گوشه و کنار این سرزمین کشیده شد و حتی دورترین روستاها به مناطق جنگی هم از مصائب آن در امان نماندند و چه خانواده‌ها که داغدار نشدند.
 
بي‌تابي و قرار از كف دادن و يا همان جزع و فزع واكنش افراد ضعيف در برابر مصيبت است. بي‌تابي نه تنها موجب تخليه هيجان نمي شود، بلكه موجب افزايش مصيبت و موجب بزرگ نمايي آن نزد فرد آسيب ديده مي‌شود.
 
شلغم حاوی آنتى بیوتیک قوى است و به همین دلیل با وجود اینکه داراى مقدار زیادى مواد قندى قابل جذب است، با این همه هیچ گاه تحت تاثیر میکروب‌هاى هوا فاسد نمى‌شود.
 
درصد بالایی از افراد روی پوستشان خال‌های رنگی سطحی یا برجسته دارند. همیشه هم این سؤال پیش می‌‌آید که آیا وجود این خال‌ها در پوست می‌تواند خطرناک باشد؟
 
در قرآن کریم از شیطان سخن بسیار زده شده ... اینکه از چه جنسی است، چه می خواهد، اصلا چه شد که شیطانی که جزو فرشتگان بود از درگاه خداوند رانده شد؛
 
خیلی از ما دوست داریم در زندگی‌مان موفق باشیم. ولی این موضوع در واقعیت آنقدرها هم ساده نیست. البته نگران نباشید، منظورمان این نیست که موفقیت اتفاقی غیرقابل امکان است. روش‌های مختلفی وجود دارد که با اتکا به آنها می‌توانید شانس خود را برای موفق شدن افزایش دهید.
 
در حالیکه یک روز تا پایان ثبت نام برای انتخابات شورای شهر مهلت باقی است آمار ثبت نام کنندگان در شهر اردبیل به ۲۲۲ نفر رسید.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse