،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد -اِلأَربِعا ٤ شوال ١٤٤١ - Wednesday May 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
رئيس جمهور گفت: تبعيت از ولايت و امامت تنها را ه کمال ‌طلبي مسلمانان و انسان‌ هاي آزادي خواه دنياست.
 
رئيس جمهور گفت: بنده گفتم مي‌شود يارانه‌ ها را سه برابر کنيم اما برخي ‌ها اين را نقطه منفي مي‌دانند؛ بايد پرسيد چرا ناراحت هستند و نمي‌ خواهند گام هاي بعدي هدفمندي يارانه ها اجرا شود.
 
رئيس جمهور با بيان اين که در دور چهارم سفرهاي استاني مصوبات اجرا نشده و نيمه تمام را اجرا خواهيم کرد، دليل آغاز سفر دور چهارم سفرهاي استاني از استان اردبيل را اداي دين به مردم اردبيل عنوان کرد.
 
رئيس جمهور با تاکيد بر اين که بهترين نيروهاي انقلاب در وزارت اطلاعات مشغول به کار هستند، گفت: کارکنان وزارت اطلاعات امروز نقطه اطمينان رهبري و دلسوزان انقلاب در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به شمار مي روند.
 
وزیر علوم، تحقیقیات و فناوری گفت: نباید در محتوا چنین ادعا شود که قصد دارند دیواری را بین دانشجویان دختر و پسر بکشند، بلکه تعریف ما از محتوا آن چیزی است که در کنار تحصیل علم، تهذیب نیز وجود داشته باشد.
 
امام جمعه اردبيل گفت: اجراي کامل مطالبات دهگانه مردم استان اردبيل توسط رئيس جمهور سکوي پرتاب اردبيل در مسير توسعه خواهد بود.
 
رييس جمهوري اسلامي ايران با بيان اين كه پيگيري مصوبات سه سفر گذشته استاني يكي از موضوع هاي چهارمين دور از اين سفرها است، گفت: مي خواهيم به گونه اي عمل كنيم كه در پايان دولت دهم هيچ قول و مصوبه اي بدون اجرا نمانده باشد يا اگر مانعي داشته است با رفع آن اجرايي شود.
 
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت:‌ در حال حاضر استان اردبيل از محل مصوبات سه سفر گذشته هيئت دولت به استان هيچ طرح و پروژه بر جاي مانده در حوزه بهداشت و درمان ندارد.
 
رئیس جمهور گفت: سفر چهارم هیئت دولت در کشور ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال جوانان است.
 
ئيس جمهور گفت: 40 ميليون ايراني تا کنون سهام عدالت گرفتند.
 
رئيس جمهور گفت:‌ مردم مسلمان، مومن و متعهد استان اردبيل با اصالت‌ ترين ماهيت شيعي و اسلامي را در تاريخ اين سرزمين پابرجا نگه داشته‌اند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse