امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: نقطه نظرات و ایرادات مربوط به لوگوی مسابقات، بلافاصله به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام شد، هرچند در تصویب و تأیید لوگوی مسابقات بیشتر به مسائل ملی توجه می‌شود و مسؤولان ورزش استان اردبیل هیچ نقشی در تصویب لوگو نداشتند.
 
گروه معارف: زن امین الهی است و به عنوان امین حق‌الله از نظر قرآن مطرح است. این مقام، حرمت و حیثیت را خدای سبحان که حق خود اوست به زن هدیه کرده است.
 
گروه معارف: نساء چهارمین سوره قرآن کریم است و ۱۷۶ آیه دارد این سوره در مدینه و پس از هجرت نازل شده است و علاوه بر فضائلی که برای قرائت این سوره آمده،
 
گروه فرهنگی: یکی از اقداماتی که در لحظه تحویل سال در زنجان انجام می‌شود حضور مردم در مساجد و قرائت چهل بار سوره یاسین و دمیدن در آب است که بعدا این آب را به صورت تبرک به منزل برده تا سال خود را با معنویت آغاز کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: با توجه به فرصت کم باقی‌مانده تا آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، جلسات برگزار شده در کمیته‌ برگزاری مسابقات به صورت عملیاتی و اجرایی بحث شوند.
 
امام جمعه اردبیل گفت: هرگونه انفعال در برابر آمریکا با فزون‌خواهی، جرات، جسارت و جنایت آنها توام خواهد شد.
 
امام جمعه کوثر گفت: مسؤولی حق ندارد از اموال و موقعیت‌های دولتی به نفع خود استفاده کند.
 
امام جمعه گرمی مغان گفت:ایام نوروز بهترین فرصت برای شناساندن ظرفیت‌های شهرستان گرمی مغان است و تک تک مردم شهرستان می‌توانند با گشاده‌رویی و برخورد مناسب با میهمانان، زمینه جذب گردشگر در طول فواصل مختلف به این منطقه را فراهم کنند.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعتبارات عمرانی استانی از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان اردبیل در بودجه سال 96 کشور 517 میلیارد تومان تصویب شده که در مقایسه با سال 95، نزدیک به دو برابر افزایش یافته است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون آموزش موسسه آموزش عالی نورالزهرا زنجان گفت: تحصیل در رشته تفسیر و علوم قرآنی یکی از راه‌های افزایش معلومات در زمینه آیات نورانی کلام وحی است که به همت حوزه‌های علمیه این فرصت برای علاقه‌مندان فراهم شده است.
 
توجه لازم به به بایدها و نبایدهای انتخاب مطلوب و وجود بصیرت و آگاهی لازم در بین آحاد مختلف مردم، ادای دین به انقلاب بزرگ اسلامی خواهد بود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse