برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند -اِثَّلاثا ٤ جمادي الثانيه ١٤٣٩ - Tuesday February 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تسهیل ارائه خدمات به شهروندان اردبیلی، شعبه جدید تأمین اجتماعی در محلات وحدت اردبیل ایجاد می‌شود.
 
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تا پایان دولت دوازدهم شاهد تحول عمده در حوزه ارتباطات در تمامی استان‌های کشور خواهیم بود.
 
دادستان اردبیل گفت: معلم خطا کار مشگین‌شهری تحت تعقیب قرار دارد و مجموعه قضایی استان با این مساله برخورد به شدت قانونی خواهد داشت.
 
رئیس هیأت شمشیربازی استان اردبیل گفت: شمشیربازان اردبیلی در مسابقات لیگ برتر کارنامه درخشانی را از خود به نمایش گذاشتند و کسب چنین نتایجی در شرایطی رقم خورده که تمامی بازیکنان استان بومی هستند.
 
رئیس حوزه علمیه استان اردبیل گفت: مردم در 22 بهمن‌ماه امسال نشان خواهند داد که به‌ نظام و انقلاب اسلامی پایبند هستند و هیچ قدرتی نمی‌تواند بین مردم و نظام فاصله بیاندازد.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: لایحه منطقه آزاد در وضعیت بررسی محدوده توسط کارشناسان هریک از استان‌های تعیین شده در سازمان مناطق آزاد قرار دارد.
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: حضور پرشور امت شهید پرور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از ولایت‌مداری و دشمن‌شناسی ملت شریف ایران است.
 
اهالی دیار دارالارشاد اردبیل در حمایت از نظام اسلامی، همایش تماشایی را در طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به نمایش گذاشتند.عکس: علیرضا ناصری
 
مردم شهرهای مختلف استان اردبیل همزمان با دیگر شهرهای کشور یکصدا سالگرد بلوغ انقلاب را جشن گرفتند.
 
مسؤول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان اردبیل گفت: ملت ایران بار دیگر با حضور حماسی و تاریخی در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب تمامی توطئه‌های اخیر را دادند و ثابت کردند که تا آخر پشت نظام و رهبری ایستاده‌اند.
 
نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه فعلی به شهرستان سرعین نگاهی نیست که این منطقه از کشور را به جایگاه ملی و بین‌المللی واقعی خود برساند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse