امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
در بیست و پنجمین روز از اسفند ماه با مشارکت 30 اکیپ خدمات شهری و مشارکت فرمانداری و ساير دستگاه‌ها طرح خانه تکانی شهری خلخال آغاز شد.
 
مدیر مسؤول انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل گفت: به همت انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل دو عنوان کتاب در حوزه کشاورزی و محیط زیست منتشر شد.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: 4 هزار نفر از نیروهای پلیس درگیر طرح نوروزی امسال خواهند بود.
 
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز تولید و توزیع فراورده‌های دامی در اردبیل اجرا می‌شود.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در استان اردبیل 41 هزار و 377 واحد مسکن مهر وجود دارد که 39 هزار و 240 واحد آنها تحویل داده شده است و تا پایان سال آینده واحدهای باقی‌مانده نیز در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
 
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی مغان گفت: رسانه‌های بی شماری هجمه فرهنگی برای از بین بردن جایگاه ویژه زنان در اسلام به راه انداختند و ما باید بیدار باشیم.
 
سرمربی تیم فوتبال ساوالان یوردوم مشگین‌شهر گفت: آرزوی بسیاری از ورزشکاران حضور در تیم‌های سطح بالای استان بوده و کسانی که در سقوط تیم فوتبال شهرداری اردبیل نقش داشتند، ظلم بزرگی در قبال آرزوهای ورزشی جوانان استان انجام دادند.
 
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، آیین تودیع و معارفه مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان امروز چهارشنبه برگزار شد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل گفت: 20 پایگاه ثابت و سیار هلال‌احمر در سطح استان آماده خدمت‌رسانی برای مسافران نوروز هستند.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: تدابیر لازم برای تامین سوخت در ایام نوروز اندیشیده شده و هیچ مشکلی از لحاظ تامین سوخت برای ایام نوروز نداریم.
 
سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: محققان و پژوهشگران مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل عناوین برتر کنگره و همایش ملی را در اسفند ماه جاری کسب کردند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse