برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند -اِجُّمعَة ٧ جمادي الثانيه ١٤٣٩ - Friday February 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
هم‌دلی و وحدت بی‌مثال خود را در مقابل جهانیان به نمایش بگذارید
 
مردم اردبیل همزمان با مردم سراسر کشور و در چهلمین طلوع فجر انقلاب اسلامی در پاسداشت از نظام اسلامی به خیابان‌ها آمدند تا وحدت مثال‌زدنی خود را به رخ جهانیان بکشند.
 
با مشارکت مؤسسه فرهنگی مطالعاتی عمار، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور پرشور شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در اردبیل برپا شد.
 
امام جمعه شهر هشجین گفت: کیفی‌سازی فعالیت‌های مناسب مذهبی، علمی، پژوهشی و هنری در کانون‌های مساجد و مدارس در اولویت قرار گیرد.
 
اهالی استان اردبیل مصمم و بااراده‌تر از سالیان گذشته در حمایت از انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب در خیابان‌ها حضور یافته و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.
 
رئیس حوزه علمیه استان اردبیل گفت: مردم در 22 بهمن‌ماه امسال نشان خواهند داد که به‌ نظام و انقلاب اسلامی پایبند هستند و هیچ قدرتی نمی‌تواند بین مردم و نظام فاصله بیاندازد.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: لایحه منطقه آزاد در وضعیت بررسی محدوده توسط کارشناسان هریک از استان‌های تعیین شده در سازمان مناطق آزاد قرار دارد.
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: حضور پرشور امت شهید پرور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از ولایت‌مداری و دشمن‌شناسی ملت شریف ایران است.
 
اهالی دیار دارالارشاد اردبیل در حمایت از نظام اسلامی، همایش تماشایی را در طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به نمایش گذاشتند.عکس: علیرضا ناصری
 
مردم شهرهای مختلف استان اردبیل همزمان با دیگر شهرهای کشور یکصدا سالگرد بلوغ انقلاب را جشن گرفتند.
 
مسؤول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان اردبیل گفت: ملت ایران بار دیگر با حضور حماسی و تاریخی در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب تمامی توطئه‌های اخیر را دادند و ثابت کردند که تا آخر پشت نظام و رهبری ایستاده‌اند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse