،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور -اِثَّلاثا ٧ محرم ١٤٤٠ - Tuesday September 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات
 
 
قبل از انتخاب مهد کودک لازم است مواردي را مدنظر داشته باشیم. سوالاتي از کارکنان آنجا بپرسید. با والدین کودکاني که در مهد هستند صحبت کنید.
 
به گونه ای امور منزل را مسؤولیت های خانوادگی بسیار و انجام دادن آن مشکل است . تدبیر منزل، تعادل اخلاقی لازم دارد، و تندی و سخت گیری باعث پیدایش عقده ها و ناراحتی ها می شود. سستی و کندی نارسایی هایی ایجاد می کند که سرانجام به گستاخی می انجامد.
 
ترفند رجیستری اگر با رجیستری ویندوز آشنا باشید و تاکنون با آن کار کرده باشید حتمأ با این خاصیت رجیستری آشنا هستید؛ پس از هر بار ورود به مسیرهای مختلف رجیستری جهت ویرایش کلیدهای مختلف، در صورت بستن محیط برنامه، آخرین مسیر مشاهده شده در رجیستری در حافظه آن باقی می‌ماند و ...
 
پايين بودن عزت نفس" و" احترام قائل نشدن براي خويش" مي تواند قدرت كنترل بر موقعيت هاي زندگي را از انسان بگيرد و احساس حقارت، درماندگي، ناتواني و پوچي نااميدي را در او تشديد كند. انساني كه براي خود ارزش و حرمتي قائل نشود، به سادگي در دام انواع اعتياد و انحراف اسير مي شود.
 
مقدار منافذ پوست، در پوست‌هاي خشك كم و گاهي بدون منفذ است و افرادي كه داراي پوست خشك هستند معمولاً پس از شست‌وشوي پوست، احساس كشيدگي و خشكي مخصوصاً بر روي گونه‌ها را دارند.
 
از زمانی که اسب توسط انسان رام شد، از آن برای سواری، بارکِشی و مسابقه استفاده می شود. اسب از چهارپایان مورد علاقه ایرانیان از زمان های دور بوده است. اطلاع درستی از نحوه تربیت اسب و چگونگی استفاده از این حیوان قبل از ورود آریایی ها در دست نیست.
 
روانشناسان، تعليم و تربيت کودک را به دو قسمت تقسيم کرده‌اند:‌ يکى تعليم و تربيت رسمى که مجموعه کوشش‌هاى مدرسه در پرورش قواى فکرى و جسمى کودک است و ديگرى تعليم و تربيت غيررسمى که همان تعليم و تربيت خانوادگى و محيط واثر افراد بر جامعه بر يکديگر و تاثيرپذيرى از وسايل ارتباط‌جمعى مثل مجله و کتاب است.
 
ريخت و پاش‌ها را مرتب کنيد، وسايل قديمي را جمع کنيد و استرس را کاهش دهيد. تصور کنيد ساعت ۷:۳۰ دقيقه صبح شنبه است ولي شما احساس مي‌ کنيد ظهر است. اين احساس به خاطر اين است که شما مي‌خواهيد شبيه خانم‌ هاي ديگر باشيد. هزار تا کار را در يک برنامه زماني کوتاه قرار داده‌ايد.
 
هر فرد در طول حيات خود ممکن است بارها توسط ديگران مورد ارزيابي قرار گيرد. برخي از اين ارزشيابي ها داراي جنبه هاي تشويقي و برخي ديگر منتقدانه است. انتقاد از ديگران در صورتيکه هوشمندانه انجام گيرد، آثار بسيار مفيدي خواهد داشت، درغير اين صورت ممکن است با واکنش هاي منفي مختلفي مواجه شود.
 
براي خلق يک ازدواج موفق نسخه هاي بي شماري پيچيده اند. در پي مطالعات فراوان پيرامون زنان و شوهران، حقايقي را دريافته ايم که به نظر مي رسد در همه دنيا رايج است و آن را به عنوان ۷ نکته ساده براي يک ازدواج موفق در ذيل آورده ايم:
 
شکل اولیه ورزش مفرح اسکیت برد(Skateboarding) برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ بکار برده شد، هنگامی که موج سواران کالیفرنیایی رویای انجام حرکات موج سواری بر روی آسفالت خیابان ها را در ذهن می پروراندند.
 
   
دانش و فناوری
پزشکی
ورزشی
جوانان
نوجوانان
بانوان
ادب و هنر
فرهنگی
اجتماعی
سیاسی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse