،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير -اِلأَحَّد ١٤ ذو القعده ١٤٤١ - Sunday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات بانوان همسرداری
 
 
وصیه به زوج های جوان این است که زیاد سخت نگیرید. هیچ گاه به خود اجازه ندهید که طلاق به ذهنتان خطور کند. حتی در بحرانی ترین لحظات زندگی و در اوج کشمکش ها و اختلاف های زناشویی، طلاق تنها راه حل نیست. مطمئن باشید که پس از طلاق مشکلات و سختی های زیادی انتظارتان را مي كشد.
 
به راستی کی می خواهیم از زندگیمان لذت ببریم؟ کی به جر و بحث هایمان خاتمه می دهیم؟ و کی بی وقفه به شریک زندگیمان مهر می ورزیم؟ چرا بعد از گذشتن مدتی از ازدواج، میزان قابل توجهی از عشق و علاقه اولیه زوج ها از بین می رود؟
 
او شریک لحظه ها، روزها و سال های ما است و در خوشی و ناخوشی، شکست و پیروزی در کنار ما می ماند. همچنین او در رویاها و ترس هایمان با ما شریک است. وقتی بیمار هستیم، از ما مراقبت می کند. وقتی به کمک نیاز داریم، هر کاری که بتواند انجام می دهد. وقتی رازی داشته باشیم، آن را نگاه خواهد داشت.
 
ـ می توانیم همسرمان را آن گونه که هست ببینیم به اندازه خودمان برایش ارزش قایل باشیم و بدون انتظار برایش مایه بگذاریم. متعهد بشویم تا برای او رفاه کامل ایجاد کنیم. پس این است که عشق می تواند بی هیچ تلاش آشکاری، میان ما آزادانه به حرکت دربیاید. چنین عشقی، عشق بدون قید و شرط بین بهترین دوستان است.
 
مي‏گويند انسان‏ها به مهر و محبت زنده‏اند. اين سخني است به غايت درست و خردمندانه كه بر اساس و منطبق بر نيازها و روحيات انساني شكل يافته است. نياز به داشتن هم‏صحبت و ابراز مهر و محبت ميان همسران نيز از اركان اصلي زندگي مشترك و خانوادگي مي‏باشد.
 
متخصصان براى ايجاد پل ميان همسران براى رفع تفاوت هاى موجود و داشتن ازدواجى شاد و سالم پيشنهادهايى دارند
 
«و از جمله نشانه‏هاي [توانايي و يگانگي] او اين است كه براي شما از جنس خودتان همسراني آفريد تا در كنار آنها آرامش يابيد و همو در ميان شما دوستي و مهرباني قرار داد. بي‏ترديد در اين [تدبير حكيمانه] نشانه‏هايي [روشن‏] براي مردمي است كه مي‏انديشند.»
 
نمی توان گفت رفتارهای پرخاشگرانه بین زن و شوهر خیلی طبیعی است اختلاف و گاهی دعوا تا چه حد در زندگی زناشویی طبیعی است و اگر از چه حدی بگذرد نگران کننده می شود؟
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 42 43 44 45 46 47 [ 48 ]    
   
آشپزی در خانه
اصول خانه داری
رفتارشناسی
حجاب شناسی
زن و اسلام
همسرداری
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse