از امام صادق(علیه السلام) روایت است كه حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمود كه: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا كه رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود پس بسیار بگوئید: أَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ».                              
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۶ ارديبهشت -اِلأَربِعا ٢٩ رجب ١٤٣٨ - Wednesday April 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مصاحبه عمومي
 
 
رييس جمهوري اسلامي ايران گفت: هيچ كسي نبايد اجازه دهد دشمنان قسم خورده در منطقه جاي پا، فرصت برنامه ريزي و تسلط بر ملت هاي ما را پيدا كنند.
 
رئيس جمهوري اسلامي ايران در گفتگوي تلفني با رئيس دفتر سياسي جنبش حماس تاکيد کرد: ملت ايران همواره در کنار مقاومت و ملت فلسطين خواهد بود.
 
حجت الاسلام و المسلمين غلامحسين محسني اژه اي روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ۱۵ خرداد ماه سال جاري، وزير دادگستري در نامه اي به رييس قوه قضاييه خواستار ارائه مهلت دو ماهه اي شد تا مسوولان در خصوص نرخ ديه بررسي هاي لازم را انجام دهند و تدابير جديدي اتخاذ كنند.
 
حجت الاسلام ابراهيمي با بيان اين که حضرت علي(ع) سرآمد همه خوبي هاست، به شيوه ايشان در بصيرت اشاره کرد و گفت: بر اساس شيوه اميرالمؤمنين در بصيرت، ابتدا حق و باطل را بايد بدرستي شناخت و بعد افراد را با حق و باطل ارزيابي کرد.
 
فعاليت شوراي عالي سلامت و امنيت غذايي، عزم وزارت بهداشت در بازديدها و برخوردها، مبهم بودن علت رهايي دو بيمار و دو ساله شدن گسترش برنامه پزشك خانواده به شهرها در صورت تامين اعتبار لازم از جمله مباحثي بود كه امروز وزير بهداشت در نشستي با خبرنگاران مطرح كرد.
 
رئيس ‌جمهوري ايران در مصاحبه با يك شبكه خارجي تأكيد كرد كه ايران قصد توليد بمب اتم را ندارد و برنامه هسته‌اي اين كشور كاملاً صلح‌آميز است.
 
۲ تا ۳ هفته قبل از برگزاری اوپك آقای اوباما دست اندركاران بازار نفت را می خواهد و در جلسه ای به آنها اعلام می كند كه به هر شكل باید قیمت نفت را پایین بیاوریم... این را علی آبادی سرپرست وزارت نفت می گوید.
 
قلب اندام اصلی دستگاه گردش خون است. با هر ضربان قلب، خون به سراسر بدن فرستاده می شود و اكسیژن و مواد غذایی به همه سلول های بدن می رسد. قلب معمولا بین ۶۰ تا ۱۰۰ بار در دقیقه می زند، اما بر حسب ضرورت می تواند تندتر هم بزند. تعداد ضربان قلب ۱۰۰ هزار بار در روز و...
 
امیر اسفندیاری استقبال از فیلم های ایرانی نمایش داده شده در بازار كن را خوب ارزیابی كرد.
 
دنياي من با دنياي بسياري از کارگردان ها متفاوت است، از ايجاد رابطه با ديگران لذت مي برم، اگر يک روز همراهم به داخل محل زندگي ام بياييد متوجه ارتباط نزديک و صميمي ام با همسايگان و هموطنانم خواهيد شد، اساساً زندگي براي من اين است که با همه ارتباط خوبي داشته باشم. مسلما افراد بسياري
 
اين روزها بسياري از كارگردانان فيلم هاي طنز، خود فيلمنامه فيلم هايشان را مي نويسند و كمتر كسي به نگارش دقيق فيلمنامه توجه دارد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 42 43 44 45 46 [ 47 ] 48 49 50 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse