برنده ي مسابقه شماره 230 سايت تبيان استان اردبيل :      جناب آقاي مجيد نوائي مهمانداري از شهر عجب شير                        
   ۱۳۹۶ شنبه ۳۱ تير -اِسَّبِت ٢٧ شوال ١٤٣٨ - Saturday july 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مصاحبه عمومي
 
 
ديدن چهره هنرمنداني که هميشه به خنديدن و خنداندن مردم شهره بودند، در حالتي از اندوه و ماتم لطفي ندارد اما گاهي زندگي لحظه هايي را يش روي ما آدم ها قرار مي دهد و ناچار شاهد صحنه هايي مي شويم که گريزي از آن نيست.
 
نگاهي به کارنامه تلويزيوني رضويان: کارنامه تلويزيوني سيدجواد رضويان در دوحيطه کارگرداني و بازيگري نمايانگر شوري وافر در شمايل هنري اين کمدين جهت القاي خنده هاي انفجاري به مخاطبان است
 
خسرو شکيبايي در سال ۱۳۲۳ در تهران به دنيا آمد. او فارغ التحصيل بازيگري از دانشکده هنرهاي زيباي دانشگاه تهران بود. خسرو شکيبايي در سال هاي ۱۳۴۷ تا ۱۳۴۹ به گويندگي فيلم در استوديو شهاب پرداخت و از سال ۱۳۵۴ به فعاليت در دنياي تئاتر رو آورد.
 
من با کلمه تغيير در آلبوم هايم مشکل دارم، تغيير تنها بايد پيشرفتي باشد در جهت بهتر شدن کارها نه اين که کارها از شکل سبک من خارج شود و شکل تازه اي به خود بگيرد. سبک کارهاي من به خصوص ملودي ها، امضاي کار من است بنابراين امضاي من هيچگاه تغيير نخواهد کرد.
 
محمد اصفهاني را جزو نسل اولي هاي پاپ بعد از انقلاب مي دانند. کسي که هم زمان با گروهي از خوانندگان ديگر نامش را در موسيقي ايران به جريان انداخت و برخلاف خيلي از همراهان ش که آرام از ياد رفتند، در خاطره ها ماند.
 
حميد سمندريان کارگردان تئاتر و مترجم برخي از متون کلاسيک ادبيات نمايشي در سال ۱۳۱۰ در تهران متولد شد. شروع فعاليت تئاتريش در حين تحصيل در دوره متوسطه بود او در کلاس هاي تئاتر و هنرپيشگي استادان حسين خيرخواه، شباويز و نصرت کريمي شرکت و تحصيل کرد.
 
سروش صحت، اصفهاني خوش قريحه و بانمک سينما و تلويزيون است. او در سال هاي فعاليتش هر روز يک قدم جلوتر از روز قبل بوده. صحت از هنرمندان مولتي مدياست و چند کار را حرفه اي انجام مي دهد.
 
ليلا حاتمي که از او به عنوان يادگار به جا مانده علي حاتمي در سينماي ايران ياد مي شود قطعا يکي از بهترين و ماندگارترين و هم چنين محبوب ترين بازيگران زن حال حاضر سينماي ايران است.
 
علي تبريزي، عناوين زيادي دارد. او در ۳ دوره از مسابقه هاي جهاني عنوان قهرمان قهرمانان را در رشته بدنسازي تصاحب کرده که اين رکورد به زودي در کتاب رکوردهاي گينس هم ثبت خواهد شد. کسب اين عنوان براي ۳دوره در مسابقه هاي قهرماني جهان، جواز حضور علي تبريزي را در مسابقه جهاني مستر المپياد صادر کرده است.
 
در اولين جشنواره فجري که بعد از سينمايي شدنش برگزار شد«زرشک زرين» را از آن خود کرد و در آخرين جشنواره فجري که در آن شرکت کرد، «سيمرغ بلورين» را به خانه برد.
 
درست همان روزهايي که مي توانست سوپراستار تناسب اندام باشد، همان روزهايي که همه از ديدن هيبت جديد رضا داوودنژاد در سريال«فراموشي» در شبکه ۵ شگفت زده شده بودند
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 42 43 44 45 46 [ 47 ] 48 49 50 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse