امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مصاحبه عمومي
 
 
وی با بیان اینكه ما را در سینما جزء بازیگران پركار و هنرپیشه‌های كم كار می‌دانند، اظهار داشت: فیلمنامه‌های پیشنهادی را فقط می‌خوانم و به نظر من باید حلاجی كنم تا فیلمی را انتخاب كنم.
 
در پانزده خرداد سال 1341 در يکي از محلات قديمي اردبيل (محله محمديه) و در خانداني از خوشنام ترين سادات منطقه، از تبار سادات جبل عامل، که در زمان حکومت صفويه، جهت تصدي امر قضا از لبنان به ايران مهاجرت و منطقه اي بنام " کلخوران" واقع در حومه شهرستان اردبيل را که از کانون هاي اصلي...
 
امین زندگانی كه در سریال «مختارنامه» نقش «مسلم‌ابن‌عقیل» را بازی می‌كند و فیلم «ملك سلیمان» با بازی وی نیز در حال اكران در سینماهاست، گفت: دكور، صحنه و لباس در كارهای تاریخی باعث می‌شود قدرت تخیل به كمك بازیگر بیاید و برای بازیگر تجربه‌ دلچسب‌تری ایجاد كند.
 
نحوه توسعه روابط جمهوري اسلامي ايران با دنيا، سياستي است که در دولت هاي مختلف با توجه به شرايط روز اتخاذ مي شود.
 
آهنگساز سریال «مختارنامه» گفت: اگر قرار است بگوییم كه موسیقی یك اثر باید ما را به یاد آن اثر بیندازد، موسیقی «مختارنامه» این‌گونه است.
 
عادل فردوسی پور در مهرماه ۱۳۵۳ در محله شهر آرا تهران متولد شد. وی فرزند نخست خانواده است و یک خواهر و یک برادر نیز دارد. پدرش از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل است. وی دوران دبستان را در مدرسه "ذوقی" گذراند. از همان زمان علاقه اش به فوتبال نیز نمود پیدا کرد، علاقه ای که بعدها خانواده را نگران کرد.
 
تحقیقات این دانشمند در مطالعه بر روی مکانیزمهای آسیب شناسی برپایه بیماریهای ایمنی دستگاه عصبی مرکزی و به خصوص بیماری "ام. اس" متمرکز است.
 
با توجه به اهمیت موضوع ورود فناوری های دیجیتال در صنعت صدا و تصویر در این باره با مهندس رضا بهرامی بیدون، دانش آموخته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف و مجری طرح تولید سامانه های جامع مدیریت منابع دیجیتال گفتگو كرده ایم كه شرح آن را می خوانید.
 
بازیگر مجموعه در مسیر زاینده رود به کارگردانی حسن فتحی با اشاره به فیلمنامه منسجم این مجموعه آن را کاملتر از میوه ممنوعه تجربه قبلی این کارگردان در ماه رمضان دانست.
 
اعتياد در حال حاضر يكي از معضلات اساسي اكثر جوامع است و جوانان و نوجوانان اولين قشري هستند كه دچار اين معضل مي شوند. براي روشن شدن علل گرايش آنان به اعتياد با علي دژباني كارشناس پژوهشي و آموزشي تبليغات اسلامي استان مصاحبه اي كرده ايم كه مي خوانيد:
 
معنای مفهومی مرتبط «زیرهشت» با این سریال؛ گویی موقعیت كلی شخصیت های این داستان است كه در فیلمنامه تعبیه شده است. آدم های این داستان همواره در زیرهشتی قرار گرفته اند كه با انتخاب درست می توانند به آزادی و اخبار خوش برسند یا با انتخاب و تصمیم غلط به بخش تاریك زندان كه
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 42 43 44 45 46 [ 47 ] 48 49 50 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse