سالها دل طلب جام جم از ما ميكرد      آنچه خود داشت زبيگانه تمنا ميكرد                        
   ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن -اِلأِثنين ٢٤ ربيع الثاني ١٤٣٨ - Monday january 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مصاحبه عمومي
 
 
فرخزاد لایق نه تنها پزشکی آهنگساز است که آلبوم «سفر عسرت» آخرین آلبوم ناظری را نواسازی کرده بلکه تفکر و روحش از او نگارنده ای پخته خلق کرده تا هر روح بی قراری را مجاب کند که با دردنویسی هایش همذات پنداری کند، او به سبب مطالعه و تفکراتش در مورد شاخه های مختلف علوم انسانی مانند فلسفه، جامعه شناسی و…
 
گفت و گوی ما را با مهندس احسان قدیری كارشناس ارشد فناوری اطلاعات و تجارت الكترونیكی و مدیر عامل شرکت شهر الکترونیک پارس در مورد جایگاه كشورمان در تحقق دولت الترونیك و راهكارهای اجرای آن در كشور می خوانید:
 
وضعیت حجاب و عفاف در سطح جامعه حالت مشمئز‌کننده و درد آوری به خود گرفته است و از دولت اصولگرا توقع نداشتیم که اینگونه جامعه را به حال خود رها کند.
 
کاپیتان تیم ملی پرتغال انگیزه های فراوانی برای شروع طوفانی در جام جهانی دارد ودر صحبتهایی زبان به تمجید از تیم ملی اسپانیا، مسی و شروع جنجالی کره جنوبی پرداخته است.متن گفتگوی اوبا روزنامه آ.اس اسپانیا را می خوانیم.
 
ناصر حجازی از عدم صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی ناراحت است اما از طرفی معتقد است كه بهتر شد به جام جهانی نرفتیم چون با این تیم از هر حریف ۵-۶ گل می خوردیم و آبروریزی می شد و برای فوتبال ما خیلی بد بود كه با این نتایج از جام جهانی خارج شود.گفت وگوی وي را بخوانید :
 
۵۰ سال پيش عصر ليزر آغاز شد. دوراني که به اندازه عصر فضا متحول کننده به شمار مي رود به شکلي که بيش از نيمي از محصولات تجاري در کشورهاي مختلف جهان به گونه اي با اين فناوري در ارتباطند.
 
نگارخانه «ساربان» عصر پنجشنبه سی ام اردیبهشت ۸۹ در حضور بسیار پررنگ چهره های شاخص جامعهه هنری ایران آغاز به كاركرد.
 
نمانیده جامعه داوری ایران در جام جهانی فوتبال افزود: هر داوری آرزو دارد که یک روز به درجه بین‌المللی برسد و بعد از آن رسیدن به قله داوری که جام جهانی باشد، اما حالا که من به جام جهانی رسیدم، احساس می‌کنم که این آخر داوری نیست؛ شاید مسائلی مهمتر از این هم در داوری وجود دارد که...
 
بیش از ۱۲ سال است عکاسی می‌کند... با نشریات بسیاری همکاری داشته و دارد. نشریاتی همچون روزنامه همشهری، روزنامه آفرینش، روزنامه اطلاعات، مجله جوانان، تربیت، سلام بچه‌ها، پوپک، اصلاح و تربیت، سایت اینترنتی تبیان، حماسه و ... درمجله مردم و زندگی صفحات آموزش عکاسی تحت عنوان عکاسی و مردم را قلم زده است.
 
در جايي يكي از دوستان گفته بود كه هوشنگ ابتهاج پلي زد، منوچهر نيستاني بالاي آن رفت و حسين منزوي از بالاي آن پل عبور كرد. واقعيت اين است كه غزل حسين منزوي بي‌نظير است، تازگي و طراوتي دارد كه كمتر غزلسرايي بويژه در دوران معاصر چنين ويژگي‌هايي دارد...
 
يادم مي‌آيد زمان برگزاري جشنواره فيلم فجر به اين نكته اشاره كرديد كه نقش محسن خيلي مثبت نيست و به همين خاطر دوستش داريد. اين نقش منفي صرف نيست.حال و هواي خاكستري دارد.ممكن است يك مقدار منفي بودنش بچربد.براي اين شخصيت قبلا اتفاقاتي افتاده كه ما آن را نمي‌بينيم...
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 42 43 44 45 46 [ 47 ] 48 49 50 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse