،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير -اِلخَميس ٢٥ ذو القعده ١٤٤١ - Thursday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   دین و اندیشه اهل بیت (ع)
 
 
موسي کاظم(ع) از مادري به نام«حميده خاتون» از بهترين بانوان عصر خويش متولد شد و پرورش يافت؛ همان بزرگواري که امام باقر(ع) در زمان ازدواج فرزند گرامي شان امام صادق(ع) با وي فرموده بود: «تو بانوي بزرگواري هستي که هم در دنيا ستوده خواهي بود
 
25 حدیث در مذمت دروغ از فرمایشات پیامبر(ص) و ائمه(ع): 1- دروغ فسق و دروغگو فاسق است. 2- دروغگو ایمان ندارد. 3- دروغ از قماربدتر است. 4- دروغگو دشمن خداست. 5- روي دروغگو سیاه است.
 
اين خطبه را امام حسن(ع) پس از شهادت اميرمؤمنان(ع) ايراد كرد و در آن، برخى از فضايل ايشان را مانند حديث غدير، پرنده بريان شده، پرچم در غزوه خيبر و آن كه جبرئيل در سمت راستش و ميكائيل در سمت چپش بود، ذكر كرد.
 
خدیجه ای که پیمبر بود وِرا همسر
 
در سال 260 ه . ق حضرت امام حسن عسکری(ع) به دست خلیفه عباسی شهید شد. از این پس، دوره جدیدی از زندگی
 
پیغمبر اکرم(ص) فرمودند: «زمانه تمام نگردد تا اینکه مردی از اهل بیت من مالک زمین گردد. نام او نام من است، زمین را پر از عدل و داد خواهد کرد همچنانکه از ظلم و جور پر شده بود».
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 432 433 434 435 436 [ 437 ]      
   
اخلاق
ادیان و مذاهب
مهدویت
اهل بیت (ع)
فلسفه و عرفان
احکام اسلامی
قرآنی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse