،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر -اِلأَحَّد ١٢ محرم ١٤٤٠ - Sunday September 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
مدیر عامل شركت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران از انتقال بازار پرنده فروشان مولوی به بلوار آزادگان در منطقه ۱۸ شهرداری تهران خبر داد. به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس علیپور در نشست خبری اولین جشنواره مشاركت شهری و خدمات شهری شهرداری تهران از انتقال برخی از صنایع از تهران خبر داد
 
وزیر ارتباطات گفت: مشتركان تلفن همراه می توانند در یك دوره و پیش از صدور صورتحساب ۲ ماهه تا سقف ودیعه با تلفن همراه خود مكالمه كنند و ارتباط آنها قطع نخواهد شد.
 
استاد فلسفه دانشگاه دورهام با اشاره به اینکه طرح مواضع شخصی استاد در مقطع کارشناسی استقلال فکری دانشجو را به دنبال ندارد و این استقلال در او تشویق نمی شود، گفت: استقلال فکری دانشجو مهمترین بخش و رکن آموزش و پرورش و نظام تربیتی است.
 
افزایش شوری و پایین آمدن عمق آب، پیوستن جزایر به خشکی، از بین رفتن ذخیره غذایی، کاهش زادآوری و تخریب زیستگاههای پرندگان در دریاچه ارومیه، موجب کاهش تعداد پرندگان شده به طوری که اکنون از صد هزار فلامینگو مهاجر سالهای نه چندان دور به سختی می توان یک جفت از این گونه را یافت.
 
پس از تغییر برنامه رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا این پیکارها از صبح امروز جمعه آغاز شد که در پایان مرحله مقدماتی، ۶ کشتی گیر از نمایندگان کشورمان به دیدار فینال و سه کشتی گیر دیگر به دیدار رده بندی راه یافتند.
 
دانشجوی فلسفه باید بداند تفکر فلسفی مستلزم تفکری نظام مند است که در سایه تفکر تحلیلی و بالا بردن قدرت تحلیل امکان پذیر است.
 
به رغم پذیرفته شدن مقالات حدود ۱۰ نفر از کتابداران ایرانی برای ارائه در اجلاس جهانی کتابداری، امکان ثبت نام و اخذ ویزا برای این افراد فراهم نشد. رحمت الله فتاحی استاد رشته کتابداری که مقاله اش برای ارائه در این کنفرانس جهانی پذیرفته شده است،
 
فرزاد حسنی به عنوان مجری برنامه «ماه عسل» ویژه ماره مبارک رمضان شبکه سوم سیما انتخاب شد. برنامه «ماه عسل» چند سال گذشته با اجرای احسان علیخانی و تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور روی آنتن شبکه سه می رفت، اما امسال مجری و تهیه کننده این برنامه تغییر کرده است.
 
اكبر قاسمي گفت: كتاب «مجموعه كاربردي حفاري و تزريق» تاليف دكتر محمد غفوري استاد دانشگاه فردوسي مشهد و محمدي‌گلستاني نيز هم‌اكنون در مرحله چاپ است.
 
خطیب نماز جمعه گفت: خیلی ناله ها از كارشناسی های غلط و از حكم های غلط در دستگاه قضایی بلند است.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه ۱۰ مرداد (۲۰ شعبان) دهه بهداشت و نکوداشت مساجد در استقبال از ماه مبارک رمضان آغاز می شود از غبارروبی سه هزار مسجد همزمان با این دهه در استان تهران خبر داد.
 
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse