،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر -اِسَّبِت ٩ صفر ١٤٤٠ - Saturday October 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
گدازه‌هاي آتشفشاني در منطقه سوماتراي اندونزي، گردشگري اين كشور را تحت تاثير قرار داد.
 
تبيان اردبيل رتبه برتر كشوري را در مرداد ماه سال جاري در چهار ماه متوالي به خود اختصاص داد.
 
اگر پایه رنگ هایی كه برای ظروف لعابی استفاده می كنند حاوی فلزات سنگین مانند سرب باشد می تواند موجب كندذهنی، افسردگی و بعضی مسمومیت های درازمدت دیگر شود.
 
آسمانخراشهای عظیم منهتن آمریکا به احترام عبور پرندگان مهاجر و برای جلوگیری از انحراف مسیر و برخورد این پرندگان با دیواره ها شبها را در تاریکی سپری می کنند.
 
دستگاه كپسول خاموش كن حریق ناشی از قسمتهای مختلف خودروها به همت دانشجوی كارشناسی ارشد عمران واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اختراع شد.
 
رئيس جريان التوحيد با تاكيد بر اينكه دموكراسي در ايران نسبت به بسياري از كشورهاي جهان بيشتر است گفت: ايران با احترام به حق خود از انرژي هسته‌اي بهره‌مند گرديد.
 
بر اساس تصميم ستاد هدفمند كردن يارانه‌ها در اردبيل، اهالي استان تا 25 شهريور ماه فرصت دارند تا حساب بانكي خود را براي شركت در طرح هدفمند كردن يارانه‌ها و بهره‌مندي از مزاياي آن ثبت كنند.
 
پذیرفته شدگان مرحله اصلی سی و هفتمین،در صورتی كه انصراف خود را از تحصیل، حداكثر تا روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه ۸۹ اعلام كنند، مجاز به شركت در سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی هستند.
 
پذیرفته شدگان اصلی باید از روز شنبه با مراجعه به اداره كل آموزش و پرورش استان محل خدمت خود یا سایت اداره كل آموزش و پرورش استان ضمن اخذ راهنمایی های لازم و تكمیل پرونده، برنامه آموزش ضمن خدمت را دریافت كنند.
 
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از تصویب طرح تولید خودروی ارزان قیمت در شركت ایران خودرو خبر داد.
 
نخستین فضانورد كانادایی تا سال ۲۰۱۳ به ایستگاه بین المللی فضا می رود.
 
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse