امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
آمارها نشان می‌دهد که تنها در آلمان بیش از یک و نیم میلیون سالمند دچار سوء‌ تغذیه هستند.با این حال این اختلال برای بسیاری ناشناخته بوده و این سوالات مطرح است
 
باد به عنوان منبع تمیز و تجدیدپذیر در هر جای جهان می‌تواند به فرآیند تولید انرژی کمک کند. باد، نوعی انرژی خورشیدی به شمار می‌رود که در نتیجه ناهمگونی دمای جو، بی‌نظمی‌های سطح
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: با توجه به مشکلاتی که برای ارایه گواهی عدم سوء‌پیشینه از سوی داوطلبان مطرح شده بود این افرادمی‌توانند با تکمیل فرم خود اظهاری نسبت به ثبت نام در روز آخر اقدام کنند.
 
فرماندار اردبیل گفت: آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراها در شهرستان اردبیل به ۲۵۲ نفر رسید و انتظار می‌رود این میزان در روزهای آینده افزایش یابد.
 
فرماندار اردبیل گفت: از داوطلبین شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا خواهشمندیم تا برای ثبت نام فردا به فرمانداری و بخشداری‌های مرکز استان مراجعه کنند و روند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.
 
فرماندار شهرستان نیر گفت: 6هزار و 500 نفر نیز از مراکز تاریخی و گردشگری شهرستان نیر بازدید کردند.
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: خدمات ارائه شده توسط این جمعیت در تعطیلات نوروزی قابل تقدیر است.
 
کارشناس نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی گفت: هر چقدر کاکائوی مصرفی تلخ‌تر باشد میزان شکر آن کمتر و درصد کاکائوی آن بیشتر خواهد بود بنابراین بهتر است شکلات‌های تلخ‌تر و تیره‌تر جایگزین شکلات‌های شیرین شوند.
 
تبعات هشت سال جنگ تحمیلی به گوشه و کنار این سرزمین کشیده شد و حتی دورترین روستاها به مناطق جنگی هم از مصائب آن در امان نماندند و چه خانواده‌ها که داغدار نشدند.
 
بي‌تابي و قرار از كف دادن و يا همان جزع و فزع واكنش افراد ضعيف در برابر مصيبت است. بي‌تابي نه تنها موجب تخليه هيجان نمي شود، بلكه موجب افزايش مصيبت و موجب بزرگ نمايي آن نزد فرد آسيب ديده مي‌شود.
 
شلغم حاوی آنتى بیوتیک قوى است و به همین دلیل با وجود اینکه داراى مقدار زیادى مواد قندى قابل جذب است، با این همه هیچ گاه تحت تاثیر میکروب‌هاى هوا فاسد نمى‌شود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse