،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير -اِلخَميس ١٨ ذو القعده ١٤٤١ - Thursday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
عيد قربان به عنوان يكي از بزرگ ترين اعياد به معناي بريدن كامل انسان از خود و پيوستن به امام هستي و خداي متعال است.
 
رييس جمهوري با بيان اين كه دولت هاي استكباري پيشرفت خود را در عقب ماندگي ساير ملت ها و رفاه خود را در ناامني ديگران جستجو مي كنند، تاكيد كرد كه اين نگاه امروز كارساز نيست و بايد آنها اين رويه خود را تغيير دهند.
 
رييس جمهور حافظ را حلقه وصل همه حقيقت جويان عالم دانست و گفت اين موضوع نشان دهنده پيوند عميق كلام حافظ با حقيقت است و كساني كه با حقيقت پيوند مي يابند، جاودانه مي شوند.
 
رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، شرط تحقق صدور انقلاب را الگوسازي برشمرد.
 
رييس جمهوري اسلامي ايران سرعت پيشرفت علمي در كشور را خوب توصيف كرد و گفت كه در توسعه علمي بايد به نقطه اي برسيم كه طراز ملت ايران باشد.
 
نماينده مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اين که امام جعفر صادق(ع) با زمان شناسي دقيق به فعاليت پرداخت، آگاهي بخشي امام را از عوامل گسترش علوم اسلامي و تحکيم بنيان هاي اصيل اسلامي عنوان و يادآور شد: امام صادق معلم واقعي جهان اسلام هستند.
 
رئيسان جمهور ايران و کومور بر تحکيم و تقويت بيش از پيش روابط دو کشور در بخش هاي مختلف تاکيد کردند.
 
احمدي نژاد با بيان اين که نظام ظالمانه حاکم بر دنيا در حال فروريختن است گفت: ملت هاي منطقه در آغاز بيداري پرنشاط و انقلابي هستند و آينده جهان بدون ترديد از آن صالحان، موحدان و آزاديخواهان است.
 
رئیس جمهور گفت: امروز یک بیداری عظیم از عمق جان انسان‌های در کشورهای اسلامی و سایر نقاط دنیا اتفاق افتاده که باید این حرکت را تا رسیدن به هدف نهایی آن تقویت کنیم.
 
رييس‌جمهور با بيان اين كه تمامي انديشه ها و مكاتب مادي با شكست مواجه شده اند و مقبوليتي در بين بشريت ندارند، گفت: امروز ماموريت علما و روحانيون كشورمان در معرفي و حاكم كردن انديشه امامت و ولايت به عنوان جايگزين وضع ناعادلانه موجود در جهان سنگين تر از هميشه تاريخ است.
 
رئيس جمهور گفت: بنده گفتم مي‌شود يارانه‌ ها را سه برابر کنيم اما برخي ‌ها اين را نقطه منفي مي‌دانند؛ بايد پرسيد چرا ناراحت هستند و نمي‌ خواهند گام هاي بعدي هدفمندي يارانه ها اجرا شود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse